O nas

Jesteśmy firmą handlową pracującą w oparciu o ambitny i wykwalifikowany zespół specjalistów. Wsłuchujemy się w potrzeby Klientów i przygotowujemy optymalne rozwiązania. 

Meblostrada24 to bardzo wygodne i bezpieczne miejsce oferujące możliwość nabywania wysokiej jakości towarów, gdzie klientów traktujemy wyjątkowo i indywidualnie. Nasze strony sprzedażowe dostępne są 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Do Państwa dyspozycji przedstawiamy tysiące produktów w atrakcyjnych cenach i formach zakupowych. Bardzo nam zależy, aby zamieszczona oferta sprzedażowa odpowiadała szerokim kręgom odbiorców i nawiązywała do aktualnych trendów wnętrzarskich. Jesteśmy w pełni otwarci na Państwa oceny i sugestie, stale podnosząc obowiązujące nas standardy.

Bezpieczne zakupy bez wychodzenia z domu.

Sklep meblostrada24.pl dzięki zamieszczonej w nim bardzo szerokiej ofercie towarowej stanowi doskonałe miejsce do realizowania bezpiecznych zakupów bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy usiąść wygodnie i w wybranej przez Państwa chwili wejść do naszego salonu i skorzystać z przygotowanych akcji handlowych. Czekamy tu na Was codziennie bez względu na pogodę czy godzinę Państwa wizyty. Aby przebywanie w naszym sklepie było w pełni bezpieczne nasze łącza są specjalnie chronione. Bezpieczne zakupy to również możliwość dokonania zwrotu mebli w ciągu 14 dni od daty ich dostarczenia. Należy jednak pamiętać, iż taka możliwość dotyczy tylko produktów prefabrykowanych. Szczegóły dotyczące możliwości dokonywania zwrotów oraz zasad na jakich mogą być dokonywane omówione są w Regulaminie Sklepu.

Szybkie terminy realizacji zamówień.

Wszystkie zamawiane przez Państwa produkty dostarczane są bezpośrednio z magazynów współpracujących z nami producentów oraz importerów. Dzięki skróconemu łańcuchowi logistycznemu okres oczekiwania na towar pomniejszony jest o czas jego przeładunku i wysyłki z magazynów e-commerce. Termin realizacji zamówienia sprowadza się zatem tylko do czasu produkcji mebli oraz bezpośredniej ich wysyłki do Państwa domów. W sytuacji gdy meble (lub inne towary) dostępne są na stanach magazynowych – czas realizacji zamówienia skraca się jeszcze bardziej.

Dogodny system ratalny.

W ostatnich latach ceny mebli bardzo mocno wzrosły i niestety na zmianę tej tendencji raczej liczyć nie możemy. Powodem takiej sytuacji jest między innymi drastyczny wzrostów kosztów ich wytworzenia jak również kosztów logistycznych. Ceny surowców produkcyjnych, opakowań oraz kosztów energii elektrycznej niestety przełożyły się w sposób bezpośredni na wysokość cen wytwarzanych produktów. Wszystkie nasze umowy z dostawcami są negocjowane aby przedstawiana Państwu ostateczna oferta była jak najbardziej atrakcyjna. Stwarzamy również możliwość dokonywania zakupów bez zbędnego angażowania środków. Meblostrada24 umożliwia zawieranie umów z bankami oferujących zakupy ratalne, w tym na raty 0%. 

Najlepsi producenci. 

Meblostrada24 współpracuje tylko z wybranymi przez siebie producentami i importerami. Bardzo nam zależy aby oferowane towary spełniały Państwa oczekiwania nie tylko pod względem cenowym lecz również jakościowym. Oferta handlowa Meblostrady24 stale jest rozwijana a do współpracy z nami zapraszamy najbardziej perspektywicznych producentów i importerów.

Państwa zadowolenie to nasz sukces!

Zaloguj

Megamenu

Lista ulubionych0

Masz

Wkrótce pojawią się nowe produkty