Regały

Produkty w promocji

Cena

238,00 zł - 1 800,00 zł

Szerokość

27 - 150

Wysokość

22 - 218

Głębokość

19 - 55

Kolor

Styl

Inne funkcje

Regał to funkcjonalny mebel, który może służyć do przechowywania wielu przedmiotów. Na półkach regału można położyć m.in. książki, rodzinne fotografie, dekoracje, zabawki i pamiątki z podróży. To tylko kilka z wielu zastosowań tego mebla. Regały, które znajdziesz w naszym sklepie Meblostrada24, odmienią domowe wnętrze i uczynią je bardziej praktycznym i funkcjonalnym. Przedmioty, które do tej pory nie miały swojego miejsca i były przestawiane z miejsca na miejsce, w końcu zostaną wyeksponowane w odpowiedni sposób.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wiele regałów o różnej wielkości, wysokości i zróżnicowanym stylu. Proponujemy m.in. regały z otwartymi półkami, regały narożne i regały schodkowe. To jednak tylko część z dostępnych rozwiązań, które mamy w swojej ofercie. Sprzedajemy regały i meble od sprawdzonych producentów. W naszym sklepie internetowym meblostrada24.pl każdy znajdzie coś, co odpowiada jego wymaganiom i oczekiwaniom.

Regały do każdego pomieszczenia

Regały można umieścić w praktycznie każdym pomieszczeniu. Będą one wyglądać dobrze zarówno w salonie, jak i sypialni, pokoju dziecięcym i gabinecie. W każdym z tych miejsc regał będzie miał szerokie zastosowanie. W salonie regały można przeznaczyć do eksponowania dekoracji, zdjęć i pamiątek rodzinnych. W gabinecie regały doskonale sprawdzą się do przechowywania książek i dokumentów. W pokoju dziecka regał będzie idealnym miejscem do przechowywania zabawek, które wcześniej znajdowały się w każdym kącie pokoju. Jak jeszcze można użyć regałów? W małych mieszkaniach regały mogą stanowić ścianę pomiędzy łóżkiem a miejscem do pracy. Jest to często spotykane rozwiązanie w kawalerkach.

Jeśli zależy Ci na funkcjonalności, a przy tym na modnym wyglądzie pomieszczenia to wybierz np. regały schodkowe. Taki mebel można postawić obok łóżka, aby oddzielić strefę odpoczynku od strefy pracy. Jeśli pracujesz w domu, to będzie to jedno z lepszych rozwiązań na podzielenie dostępnej przestrzeni niewielkim kosztem i bez remontu. Regały można też postawić w pokoju nastolatka. Dodatkowe miejsce na zeszyty, podręczniki i gry z pewnością przyda się każdemu młodemu człowiekowi. Jeśli masz trochę niezagospodarowanego miejsca w kącie pokoju, to wybierz np. regał narożny. W takim miejscu będziesz mógł wygodnie przechowywać różne rzeczy i wykorzystasz każdy skrawek wolnej przestrzeni, którą warto zagospodarować.

Regały ze sklepu Meblostrada24 – funkcjonalność i modny wygląd

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór regałów w różnym stylu. Najbardziej uniwersalne są regały w kolorze białym lub regały drewniane. Będą one pasować do każdego pomieszczenia niezależnie od tego, w jakim stylu zostało ono urządzone. Ciekawym rozwiązaniem do wnętrz w stylu loft są np. regały z metalowymi elementami w połączeniu z drewnianymi półkami. Połączenie drewna i metalu jest modne już od wielu sezonów i sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu. W ofercie sklepu internetowego meblostrada24.pl znajdziesz szeroki wybór modnych regałów w różnych stylach. Zarówno zwolennicy klasycznych wnętrz, jak i ekstrawaganckich rozwiązań powinni bez problemu znaleźć coś dla siebie.

Regały mogą być wyposażone nie tylko w otwarte półki, ale także szuflady i szafki. Istnieje mnóstwo konfiguracji, które można dopasować do swoich potrzeb. Na przykład regały z zamykanymi szafkami i szufladami można wykorzystać do przechowywania odzieży, naczyń i szkła. Jeśli nie masz wystarczająco miejsca na odświętną zastawę, to regał będzie dobrym miejscem na to, aby przechowywać ją w bezpieczny sposób. W sklepie Meblostrada24 regały są dostępne w różnych wariantach kolorystycznych i z różnym rozmieszczeniem półek. Można bez problemu dopasować je do innych mebli, które znajdują się w domu. Uniwersalność tego mebla sprawia, że można go bez problemu wkomponować w aranżację wnętrza.

Wytrzymałe regały do biura

Potrzebujesz dodatkowego miejsca na przechowywanie książek i dokumentów w swoim domowym gabinecie? A może pracujesz w biurze i nie masz gdzie przechowywać segregatorów i dokumentów, które trzeba mieć stale pod ręką? Jeśli tak jest, to regały rozwiążą Twój problem. Mogą się one stać częścią Twojego home office, ale równie dobrze poradzą sobie w biurze, w którym pracuje kilka osób. Wytrzymałe meble z naszej oferty można używać przez długie lata i w pełni cieszyć się ich funkcjonalnością. Na regałach możesz przechowywać ciężkie książki oraz inne przedmioty. Półki regałów są odporne na duży ciężar i nie uginają się pod jego wpływem.

Duży wybór regałów w różnym rozmiarze i stylu daje wiele możliwości, jeśli chodzi o aranżację pomieszczeń. Na stosunkowo niewielkiej przestrzeni możesz zmieścić wiele przedmiotów, które nie mieszczą się już w szafach i na półkach. Regały mogą sięgać aż do sufitu lub być niższe, aby ułatwić wszystkim sięgnięcie przedmiotu z ostatniej półki. Możliwości aranżacyjnych jest wiele, podobnie jak pomysłów producentów na coraz to nowsze projekty mebli.

Potrzebujesz funkcjonalnego, wytrzymałego i ładnego regału do swojego domu? Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu internetowego meblostrada24.pl i dokonaj bezpiecznych zakupów.

Zaloguj

Megamenu

Lista ulubionych0

Masz

Wkrótce pojawią się nowe produkty