Narożniki z funkcją spania

Produkty w promocji

Cena

2 249,00 zł - 15 849,00 zł

Szerokość

215 - 400

Głębokość

108 - 314

Wysokość

69 - 116

Powierzchnia spania

Funkcja spania

Pojemnik na pościel

Wysuwane siedzisko

Przesuwane oparcie

Regulowane zagłówki

Styl

Wykonanie

Sofa jest punktem centralnym każdego salonu. Na niej odpoczywamy, przyjmujemy gości, czy spędzamy czas z rodziną. Jednak ten mebel może pełnić także niestandardową funkcję - zapewnić dodatkowe miejsce do spania. Takim rozwiązaniem cechują się właśnie narożniki z funkcją spania. Jest to świetna propozycja do mieszkań, w których nie ma wystarczająco miejsca na organizację pokoju gościnnego. Stawiając na narożnik z funkcją spania, możesz w łatwy sposób zapewnić dodatkowe miejsce noclegowe dla swoich gości. W sklepie Meblostrada24 znajdziesz szeroki wybór narożników z funkcją spania, które idealnie odnajdą się w każdym salonie.

Narożnik z funkcją spania - praktyczne rozwiązanie do każdego salonu

W przeciwieństwie do tego, co mogłoby się wydawać, narożniki z funkcją spania nie zajmują wiele miejsca. Meble są rozkładane, co oznacza, że złożone nie zagracają pomieszczenia. Jest to bardzo dobra propozycja do niewielkich mieszkań, na przykład kawalerek, gdzie nie ma miejsca na osobne łóżko. Tym sposobem możesz mieć miejsce do spania oraz sofę w jednym. Narożnik z funkcją spania to jednak nie tylko wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, ale także komfortowe. Nowoczesne modele zapewniają maksymalny komfort użytkowania. Są wygodne, a spanie na nich to czysta przyjemność. Narożnik może być równie komfortowy i wygodny, co tradycyjne łóżko. Przy tym warto zaznaczyć, że taki mebel jest dużo bardziej praktyczny.

Narożniki z funkcją spania zapewniają także dodatkowe miejsce dla gości, ale może być również atrakcją dla dzieci. Wieczór filmowy na rozłożonym i wygodnym narożniku brzmi relaksująco. Jest to ciekawe urozmaicenie do salonu. Dzięki szerokiej ofercie narożników z funkcją spania, każdy może znaleźć wymarzony mebel dla siebie. Nasze narożniki wyróżniają się wysokiej jakość wykonaniem oraz najlepszymi materiałami. Co więcej, w meblostrada24.pl znajdziesz szeroki wybór kolorystyczny i stylistyczny narożników. Tym sposobem możesz skomponować stylową i praktyczną aranżację.

Narożniki z funkcją spania do salonu i sypialni

Choć narożniki najczęściej umieszczamy w salonie, to jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby mebel postawić także w sypialni. Takie rozwiązanie jest dobrą propozycją na przykład do pokoju nastoatka, czy pokoju gościnnego. Wybierając narożniki z funkcją spania, możesz zaoszczędzić miejsce i uzyskać dodatkową przestrzeń. Złożony narożnik jest wyjątkowo kompaktowy. Zapewnia miejsce do siedzenia, ale pozwala na stworzenie praktycznych i funkcjonalnych aranżacji. Dzięki temu w ciągu dnia możemy zapewnić sobie wystarczającą przestrzeń do pracy. Z kolei po rozłożeniu, narożnik zapewnia komfortowe miejsce do odpoczynku.

Narożniki z funkcją spania to dobre rozwiązanie do niewielkich pomieszczeń, w których oprócz łóżka musimy zmieścić także inne meble. Na przykład szafę, biurko, oraz dodatkowe elementy wyposażenia. Narożnik z funkcją spania idealnie wpasowuje się w niewielkie wnętrza. Co ważne, dzięki różnorodnej stylistyce mamy możliwość dopasowania mebla do wystroju mieszkania.

Jak znaleźć idealny narożnik z funkcją spania?

Narożniki rozkładane najczęściej występują w wersji modułowej. Oznacza to, że mebel składa się z kilku części, które w zależności od aranżacji, możemy modyfikować. Konfigurowanie narożnika na miarę potrzeb przekłada się na funkcjonalność mebla. Warto jednak wiedzieć, jak dobrać go do pomieszczenia. Przede wszystkim musimy wiedzieć, że narożniki dzielą się na lewo i prawostronne. W zależności od rogu, w którym chcemy go ustawić, musimy dobrać odpowiedni model. Jak sprawdzić, czy narożnik jest lewo, czy prawostronny?

Jest to bardzo proste. Wystarczy, że spojrzysz na narożnik od przodu, lub od góry, jeśli patrzysz na zdjęcie. Jeśli krótsza strona mebla znajduje się po Twojej lewej stronie, to masz do czynienia z narożnikiem lewostronnym. Jeśli z prawej - to z prawostronnym. Dzięki tej prostej metodzie możesz dopasować narożnik z funkcją spania do swoich potrzeb.

Narożniki z funkcją spania w ciągu dnia zapewniają wygodne miejsce do siedzenia, z kolei w nocy do spania. Po rozłożeniu narożnik, zarówno prawo, jak i lewostronny zamienia się w duże i komfortowe łóżko. Na powierzchni rozłożonego narożnika wygodnie mogą spać dwie osoby. W Meblostrada24 znajdziesz szeroką ofertę narożników z funkcją spania. W sklepie stawiamy na różnorodność. Z tego względu masz możliwość wyboru nie tylko różnych wersji kolorystycznych narożników, ale także materiału obicia, a także fasonu i stylu. Dzięki temu w sklepie internetowym meblostarad24.pl każdy może znaleźć narożnik z funkcją spania idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Zaloguj

Megamenu

Lista ulubionych0

Masz

Wkrótce pojawią się nowe produkty