Sofy rozkładane

Produkty w promocji

Cena

980,00 zł - 7 280,00 zł

Szerokość

128 - 302

Głębokość

81 - 193

Wysokość

70 - 108

Powierzchnia spania

Funkcja spania

Pojemnik na pościel

Wysuwane siedzisko

Przesuwane oparcie

Regulowane zagłówki

Styl

Wykonanie

Do ponadczasowych trendów w wystroju wnętrz bezsprzecznie należy funkcjonalność. Jedną z kategorii mebli, która w pełni oferuje tą cechę, są sofy rozkładane. Niezwykle ważne jest bowiem, aby znajdujący się w centrum naszego salonu mebel gwarantował nam możliwość zaspokojenia najważniejszych potrzeb związanych z codziennym relaksem. Dzięki zapewniającej komfort sofie rozkładanej o niebanalnym wyglądzie odpoczynek w domowym zaciszu wejdzie na zdecydowanie wyższy poziom. Co więcej, spędzanie czasu w rodzinnym gronie stanie się dużo przyjemniejsze. Wspólne oglądanie filmów, gry planszowe, a także zwykłe codzienne rozmowy będą przebiegać w całkowicie komfortowych warunkach.

W przypadku oferowanych przez nas mebli możesz liczyć na to, że bez problemu będą Ci one służyć przez naprawdę długi czas. Gwarantujemy najwyższą jakość zastosowanych materiałów, które zapewniają wieloletnie użytkowanie sofy rozkładanej bez względu, na to, jaki model skradnie Twoje serce. Nie ma również znaczenia, jaki design w stylizacji wnętrz preferujesz - w naszym sklepie Meblostrada24 znajdziesz idealną sofę rozkładaną, z której będziesz zadowolony pod każdym względem, zarówno funkcjonalności, wygody, jak i wyglądu. Naszą ofertę budujemy w taki sposób, aby każdy klient był w stanie dobrać dopasowany do jego gustu mebel. Wystarczy więc, że dokładnie sprawdzisz wymiary, które najbardziej Cię interesują i wybierzesz najodpowiedniejszy według Ciebie design oraz kolor. 

Z czego wynika wysoka funkcjonalność sof rozkładanych? 

Co sprawia, że dostępne w naszej ofercie sofy rozkładane tak wspaniale spełniają swoją funkcję i zaspokajają potrzeby użytkowników? Jest to przede wszystkim wynikiem charakterystycznej konstrukcji sofy rozkładanej. Umożliwia ona bowiem rozłożenie jej w celu uzyskania większej powierzchni pozwalającej na swobodne ułożenie ciała. Sofa rozkładana jest zatem nie tylko meblem przeznaczonym do dziennego odpoczynku, ale daje również możliwość komfortowego nocnego snu. Rozłożenie sofy jest niezwykle proste i trwa zaledwie chwilę. W podstawowej opcji sofy rozkładane składają się z wygodnego siedziska i oparcia, natomiast po rozłożeniu oparcie zwykle zmienia się w element, który umożliwia ułożenie się na sofie przez dwie osoby. Wyjątkowo praktyczna opcja, prawda?

Sofy rozkładane - możliwości wykorzystania 

Czy wiesz, jak wiele możliwości stwarza zakup sofy rozkładanej? To idealny mebel, który sprawdzi się w wielu rodzajach pomieszczeń. Jedną z najpopularniejszych możliwości wykorzystania sofy rozkładanej jest oczywiście ulokowanie jej w salonie. Stanowi tam obowiązkowy element wyposażenia gwarantujący maksimum komfortu podczas codziennego relaksu. Sofy rozkładane to także doskonałe rozwiązanie w sytuacji, kiedy powierzchnia Twojej sypialni jest niewielka i z tego względu nie możesz sobie pozwolić na umieszczenie w niej zarówno łóżka, jak i kanapy. Jeśli więc zależy Ci nie tylko na wygodnym meblu do spania, ale również na możliwościach, jakie daje sofa, koniecznie dokonaj zakupu sofy rozkładanej!

Błędem byłoby jednak ograniczanie zastosowania sofy rozkładanej wyłącznie do salonu i sypialni. Dzięki niekwestionowanej wygodzie, jaką gwarantuje ten mebel, możemy ją również ustawić w innych miejscach, np. w poczekalni lub w gabinecie. Jeśli szczególnie zależy nam na zadowoleniu naszych gości, klientów czy pacjentów, to inwestycja w zapewniającą komfort sofę rozkładaną wydaje się być obowiązkowa.

Sofa rozkładana z pojemnikiem na pościel 

Czy sofy rozkładane mogą być jeszcze bardziej funkcjonalna? Owszem! Wystarczy, że zainwestujesz w popularny wariant, który pozwala na umieszczenie we wnętrzu mebla pościeli, poszewek, poduszek, koców i innych rzeczy, których przechowywanie w szafie nie będzie już konieczne. Jeśli więc planujesz zakup sofy rozkładanej z myślą, że przyda Ci się ona również do spania, to pojemnik na pościel będzie dla Ciebie dużym udogodnieniem. Taka opcja to idealne rozwiązanie dla osób, które mają niewielką przestrzeń do wykorzystania i chcą maksymalnie zagospodarować każdy metr kwadratowy swojego mieszkania. 

Sofy rozkładane - najpopularniejsze warianty

Nasza bogata oferta obejmuje wszelkie typy sof rozkładanych, które sprawdzą się w różnego rodzaju aranżacjach. Do najpopularniejszych wariantów sof rozkładanych dostępnych w naszym sklepie Meblostrada24 zaliczyć można następujące rodzaje:

  • sofa rozkładana typu loveseat - jest to nic innego jak sofa, która pozwala na korzystanie z niej jednocześnie przez dwie osoby; 
  • sofa rozkładana w stylu nowoczesnym - sofa rozkładana o charakterystycznym dla nowoczesnych aranżacji prostym designie;
  • sofa rozkładana w stylu retro - mebel, który na tle innych sof rozkładanych wyróżnia się wyglądem charakterystycznym dla estetyki vintage;
  • sofa rozkładana z podłokietnikami - przeznaczony do komfortowego odpoczynku mebel, który wyposażony jest w podłokietniki umożliwiające przyjęcie wygodnej pozycji;
  • sofa rozkładana bez podłokietników - brak podłokietników sprawia, że mebel jest dużo wygodniejszy, jeśli jego przeznaczeniem jest również nocny odpoczynek, ponieważ gwarantuje wtedy większą powierzchnię spania.

Zaloguj

Megamenu

Lista ulubionych0

Masz

Wkrótce pojawią się nowe produkty