Biurka

Produkty w promocji

Brak dostępnych filtrów

Cena

82,00 zł - 1 090,00 zł

Szerokość

51 - 150

Głębokość

31 - 97

Wysokość

23 - 97

Kolor

Typ mebla

Blat

Styl

Biurka to popularny mebel, który znajduje się we wnętrzu każdego dziecięcego pokoju oraz domowej przestrzeni biurowej. Mebel skrzyniowy z szufladami, półkami oraz skrytkami użytkowany jest zarówno przez dzieci i młodzież, jak również dorosłych. Obecnie na próżno możemy szukać domowego wnętrza, w którym nie znajduje się biurko. Jest ono niezwykle ważnym meblem, który stał się niezbędny do pracy oraz nauki zdalnej. Co więcej, na skutek pandemii zaistniała potrzeba posiadania – zwłaszcza w rodzinach wielorodzinnych – nie jednego, a kilku biurek.

Skąd się wzięło biurko?

Historia powstania biurka zaczyna się już XV wieku. To właśnie wtedy pojawiły się tak zwane kabinety, pełniące funkcję reprezentacyjnego, bogato zdobionego, mebla skrzyniowego. Liczne skrytki, półeczki oraz szufladki służyły do przechowywania drogocennych klejnotów, monet oraz dokumentów. Warto wiedzieć, że pierwszy kabinet nie był jeszcze wolnostojącym meblem, lecz pewnego rodzaju nadstawką na stół lub komodę. Dopiero w kolejnych stuleciach mebel zmienił swój kształt – a co za tym idzie przeznaczenie. Początkowo wzbogacono go niewielkimi nóżkami, później zaś wysuwanym lub odchylanym blatem służącym do pisania.

Pierwszy mebel najlepiej odwzorowujący współczesne biurko powstał dopiero w drugiej połowie XVII wieku specjalnie dla króla Ludwika XIV. Biurko charakteryzowało się cienkimi i smukłymi nóżkami oraz bocznymi szufladami. Z czasem dostrzeżono potrzebę wzbogacenia mebla o dodatkowe miejsce na kolana oraz poboczne szuflady i półki.

Wybór odpowiedniego biurka

Wybór biurka nie jest wcale taki prosty, jak może się wydawać. Nie wystarczy zwrócić uwagi wyłącznie na jego wygląd, a także dopasowanie do stylu i koloru reszty mebli. Odpowiednie biurko powinno być przede wszystkim ergonomiczne. W związku z tym najważniejszym zadaniem biurek ze sklepu internetowego meblostarda24.pl jest zapewnienie użytkownikowi optymalnego komfortu. Dlatego nowoczesne biurka z naszego sklepu dostępne są w różnych wersjach, stylach i kolorach.

Oprócz tradycyjnych modeli z prostokątnym blatem, w naszej ofercie znajdą również Państwo m.in. ergonomiczne modele biurek narożnych (w kształcie litery „L”), które gwarantują większą funkcjonalność oraz wygodę. Co więcej, przykładowe biurko zwiększa cenną przestrzeń roboczą, niezbędną do pracy biurowej w domu lub nauki zdalnej dzieci, młodzieży oraz studentów.

Wraz z wyborem biurka warto również przemyśleć wybór odpowiedniego fotelu lub krzesła do biurka.

Style dostępnych biurek

Oprócz tradycyjnych biurek z prostokątnym blatem oraz tych narożnych, w sklepie Meblostrada24 mogą Państwo znaleźć m.in. szeroki wybór biurek gamingowych dedykowanych fanatykom wielogodzinnych gier komputerowych. Dzięki którym komfort grania w ulubione gry znacząco wzrośnie. Oczywiście w naszej ofercie posiadamy także inne biurka – dedykowane m.in. dzieciom, młodzieży, a także biurka do laptopów. Nasze meble wyróżniają się stabilnością, a także dostępną różnorodnością stylów. Na meblostrada24.pl mogą Państwo znaleźć biurka w stylu glamour, skandynawskim, industrialnym, klasycznym i wielu, wielu innych. Zapraszamy do zapoznania się z dostępną ofertą!

Biurka z regulacją wysokości – dostosowanie do potrzeb wielu użytkowników

Biurko z regulacją wysokości to uniwersalna alternatywa dla tradycyjnego biurka. Na pierwszy rzut oka mebel nie wiele różni się od zwykłego, klasycznego biurka – jest prosty, a zarazem designerski. Biurko z regulacją wysokości jest w szczególności polecane klientom, którzy szukają ergonomicznego mebla do wielogodzinnej pracy. Mebel wymusza na użytkowniku zmianę pozycji – na siedzącą lub stojącą, dzięki temu ciało nie naraża się w tak dużym stopniu na wadę postawy i późniejszy ból karku lub kręgosłupa. 

Wysokość blatu biurka można regulować na dwa sposoby – za pomocą silnika elektrycznego lub korby ręcznej. Taki rodzaj biurka sprawdzi się doskonale dla osób, które muszą dzielić się jednym biurkiem – regulacja wysokości blatu pozwala na idealne dopasowanie do danego użytkownika.

Biurka dostępne na meblostrada24.pl

Oferta Meblostrada24 stara się dostosować do Państwa potrzeb oraz oczekiwań. W asortymencie naszego sklepu można znaleźć bardzo wiele modeli różnych biurek o zróżnicowanej funkcjonalności. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć m.in. biurka:

Odpowiednie biurko należy przede wszystkim dostosować do przeznaczenia, a także samego użytkownika. Inne funkcje mebla będą pożądane przez graczy, a inne przez dziecko rozpoczynające edukację w szkole. W pierwszej kolejności należy zatem zastanowić się nad swoimi potrzebami, a dopiero później rozpocząć poszukiwania. Nasza oferta jest tak szeroka, że z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. To dlatego, że jest ona nieustannie wzbogacana i dostosowywana nie tylko do mody, lecz także potrzeb nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Zaloguj

Megamenu

Lista ulubionych0

Masz

Wkrótce pojawią się nowe produkty