Stoły

Produkty w promocji

Cena

285,00 zł - 10 410,00 zł

Kolor

Wymaga montażu

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak dużą rolę w Twoim mieszkaniu odgrywa stół? Często bagatelizujemy jego znaczenie, skupiając się przede wszystkim na wygodnej kanapie czy krzesłach. A to przecież przy stole spożywamy posiłki, spędzamy czas z rodziną i nierzadko wykonujemy różne czynności, realizując w ten sposób swoje hobby. Odpowiednio dobrany stół stanowi zwykle centrum kuchni lub jadalni i bywa pierwszą rzeczą, którą widzą nasi goście, wchodząc do pomieszczenia. 

Bogata oferta sklepu Meblostrada24 jest gwarancją znalezienia idealnego stołu, który odpowie na wszelkie Twoje potrzeby. Dostępne u nas stoły to wyłącznie modele, które zachwycają swoim porządnym wykonaniem i wysoką jakością zastosowanych materiałów. Oprócz tego są po prostu funkcjonalnymi meblami, dzięki którym Twoja przestrzeń będzie w pełni komfortowa. 

Nie zapominajmy tutaj o odpowiednim wyglądzie. Chociaż w przypadku stołu często pomijamy ten aspekt, skupiając się raczej na jego odpowiedniej wielkości oraz funkcjonalności, to estetyka również ma tutaj duże znaczenie. Zarówno kolor, jak i kształt stołu wpływają na to, czy będzie on dobrze prezentował się w danej przestrzeni. Korzystając z oferty sklepu Meblostrada24 nie musisz jednak martwić się, że nie znajdziesz idealnego stołu. Nasza szeroka oferta została stworzona w oparciu o różnorodne potrzeby klientów. Twoje zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego oferujemy wyłącznie stoły, które łączą w sobie wszystkie istotne właściwości. 

Stoły idealnie dopasowane do  Twojego wnętrza

Stół to ważny element wyposażenia, który ze względu na swoje rozmiary od razu rzuca się w oczy po wejściu do jadalni, kuchni czy salonu. Właśnie dlatego dokonując wyboru odpowiedniego stołu, powinniśmy zadbać o jego prezencję. Istotny tutaj będzie jego kształt. W przypadku nowoczesnych wnętrz doskonale sprawdzą się proste stoły o minimalistycznym wyglądzie. Wnętrza klasyczne, nawiązujące w pewien sposób do poprzednich epok lubią natomiast fantazyjne formy i nieoczywiste połączenia kolorów. 

Oprócz odpowiedniego wyglądu musimy również zwrócić uwagę na wymiary. Warto przemyśleć swoje potrzeby - zastanowić się, w jakim celu stół będzie użytkowany, a także przez ile osób. Niebagatelne znaczenie będzie miała również ilość dostępnego w danym pomieszczeniu miejsca. Zbyt duży stół wstawiony do niewielkiej kuchni może bowiem sprawić, że korzystanie z niej będzie po prostu niewygodne i mało funkcjonalne. Mały stolik użytkowany przez dużą rodzinę może natomiast utrudniać wspólne śniadania, obiady i kolacje. Wybierając stół zwróćmy również uwagę na jego wysokość. Nie bez znaczenia będzie tutaj wzrost użytkowników. Jeśli np. ze stołu często będą korzystać dzieci, to warto wziąć pod uwagę nieco niższe modele.

Stoły rozkładane - jeszcze więcej możliwości 

Specjalnie z myślą o osobach posiadających różnorodne potrzeby powstały stoły rozkładane. Dzięki nim nie musimy się martwić małą powierzchnią pomieszczenia uniemożliwiającą wstawienie większego stołu. W przypadku spotkania w gronie rodziny czy znajomych możemy po prostu rozłożyć stół i ustawić go wedle własnych potrzeb. Takie rozkładane modele posiadają zwykle różne mechanizmy pozwalające na zwiększenie ich powierzchni. 

To, w jaki mechanizm jest wyposażony dany stół, często zależy od jego konstrukcji oraz kształtu. Każdy z takich rozkładanych stołów gwarantuje jednak łatwe użytkowanie, dlatego nie musimy obawiać się, że nie poradzimy sobie z jego składaniem. Na uwagę zasługują również takie stoły, które pozwalają na złożenie i ustawienie go pionowo w taki sposób, by nie zajmował zbędnego miejsca, kiedy nie korzystamy z tego rodzaju mebla. To doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się szczególnie w małym mieszkaniu. 

Stół a rodzaj pomieszczenia 

Stoły to meble, które mogą stanowić wyposażenie wielu różnych pomieszczeń. Najczęściej spotykamy je jednak w kuchniach, jadalniach oraz salonach. Jakimi zasadami warto się kierować, wybierając stół ze względu na rodzaj wnętrza, w jakim ma stanąć? Stoły w kuchni powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Najlepiej, jeśli możemy z nich swobodnie korzystać podczas przyrządzania różnorodnych potraw - wtedy stanowią dodatkową kuchenną powierzchnię roboczą. 

Umieszczony w jadalni stół to z kolei centrum spożywania posiłków w rodzinnym gronie. Mebel ustawiony w takim pomieszczeniu powinien więc gwarantować maksimum wygody. Najlepiej sprawdzą się tutaj stoły o większej powierzchni, która umożliwi zajęcie miejsc przez kilka osób, a także bezproblemowe ustawienie na stole wszelkich spożywanych potraw. Nieco odmienny charakter ma zwykle stół stojący w salonie, ponieważ często służy on nie tylko do jedzenia, ale również wykonywania innych czynności. To zwykle w salonie przyjmujemy też gości, więc duże znaczenie mają tutaj aspekty estetyczne.

W naszym sklepie internetowym meblostrada24.pl z pewnością znajdziesz stół, który spełni wszelkie Twoje oczekiwania i sprawi, że wspólne spędzanie czasu z rodziną czy przyjaciółmi będzie jeszcze bardziej komfortowe. Sprawdź naszą ofertę już teraz.

Zaloguj

Megamenu

Lista ulubionych0

Masz

Wkrótce pojawią się nowe produkty