Komody z drzwiami

Produkty w promocji

Cena

299,00 zł - 1 909,00 zł

Szerokość

50 - 203

Wysokość

45 - 195

Głębokość

27 - 45

Kolor

Styl

Inne funkcje

Komody to wyjątkowy mebel stanowiący nieodłączny element większości nowoczesnych wnętrz. Stanowi atrakcyjny akcent eleganckich pomieszczeń, w których chcemy osiągnąć jak największą funkcjonalność. Komody są bardzo pojemnymi meblami, dzięki którym dużo łatwiej zachować porządek – można w nich układać, składać i segregować wiele rozmaitych rzeczy.

Komody na meblostrada24.pl dostępne są w różnych wersjach (pod względem stylu, budowy, jak i również koloru). Do wyboru mają Państwo m.in. komody z drzwiami, komody z szufladami, jednak z uwagi na funkcjonalność - najchętniej kupowane są komody z drzwiami. Mebel sprawdza się idealnie niemal w każdym pomieszczeniu. Stanowi modne, a przy tym wygodne rozwiązanie nie tylko w salonie lub sypialni, lecz także w pokoju dziecięcym, jadalni, a nawet kuchni. Z tego powodu komody są jednym z najczęściej sprzedawanych mebli w naszym sklepie.

Komody z drzwiami – zalety

Dostępne w ofercie naszego sklepu komody z drzwiami są bardzo lubianym rodzajem mebli. To dlatego, że idealnie wpasowują się w styl aranżacyjny nowoczesnego wnętrza. Komody są ładne, bardzo pojemne, a przy tym nie zajmują wcale aż tak dużo miejsca. Właśnie z tego powodu uznawane są za jedne z najbardziej funkcjonalnych mebli, które z powodzeniem znajdą zastosowanie w wielu pomieszczeniach o odmiennym przeznaczeniu.

Komody z drzwiami zasługują na Państwa szczególną uwagę, ponieważ są pojemne i wielofunkcyjne, a przy tym bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Mebel najczęściej służy do przechowywania ubrań, książek, zapasowego kompletu eleganckiej zastawy stołowej oraz pozostałych przedmiotów, które lepiej jest mieć pod ręką, ale niekoniecznie na widoku. 

Komody z drzwiami posiadają bardzo wiele zalet – najistotniejszą z punktu widzenia klienta jest jednak ich atrakcyjny wygląd oraz elastyczność aranżacyjna, która pozwala na łatwe dopasowanie mebla do danego wnętrza. Nasze komody z drzwiami dostępne są przy tym w wielu różnych rozmiarach, typach, a także stylach. Do wyboru mają Państwo m.in. niskie lub wysokie komody z drzwiami, a także wersję przeszkloną lub też nie.

Na meblostradzie24.pl bez większego problemu można zatem znaleźć idealnie dopasowany mebel do swojego gustu, a także stylu aranżacyjnego wnętrza domu lub mieszkania. Komody z drzwiami będą idealnym rozwiązaniem zarówno dla niewielkich pomieszczeń, jak i również tych przestronnych.

Komody z drzwiami – na co zwracać uwagę podczas zakupu?

Szeroki wybór dostępnego asortymentu na meblostrada24.pl sprawia, że możliwy jest wybór komody z drzwiami idealnie dopasowanej do przeznaczenia, potrzeb, a także stylu aranżacyjnego danego wnętrza. Nim jednak zdecydują się Państwo na konkretny mebel, warto wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na rozmiary komody, jak i również materiał, z którego została wykonana. W przestronnych wnętrzach domów, idealnie sprawdzą się duże komody z drzwiami, a w ciasnych i niewielkich przestrzeniach mieszkań – małe komody z drzwiami pojedynczymi albo podwójnymi. Ciekawym i niecodziennym rozwiązaniem będą także narożne komody z drzwiami, które pozwolą na zwiększenie funkcjonalności wnętrza.

Jeżeli chodzi o materiał, to najpopularniejsze komody z drzwiami, wykonane są np. z drewna, które może zostać wzbogacone elementami ze szkła, metalu, laminatu, folii, lub lakieru. Dzięki temu znalezienie odpowiedniego mebla, pasującego do całości aranżacji wnętrza i pasującego do pozostałych mebli, nie będzie aż tak trudne.

Komody z drzwiami – różnorodne style, rozmiary i typy

Z uwagi na różnorodność, nowoczesne komody z drzwiami  znajdują zastosowanie w wielu różnych pomieszczeniach. To dlatego, że mebel można kupić w wielu rozmiarach, stylach, typach, a także wersjach kolorystycznych, których akurat na meblostrada24.pl nie brakuje. Co więcej, komody dostępne są w wersji z jednymi, dwoma lub większą ilością drzwiczek, na nóżkach lub bez.

Jeżeli chodzi o komody z drzwiami, to dostępne są one w różnych rozmiarach  - nie tylko dotyczących szerokości mebla, lecz także jego wysokości, a nawet kształtu. W ofercie naszego sklepu mogą więc Państwo znaleźć niskie bądź wysokie, długie oraz krótkie komody z drzwiami i nie tylko. Ciekawą alternatywą dla niewielkich przestrzeni stanowi coraz popularniejsza narożna komoda z drzwiami, która posłużyć może nie tylko w sypialni lub pokoju gościnnym, lecz także w kuchni lub jadali.

Komody z drzwiami dostępne są w różnych stylach oraz typach – w ofercie Meblostrady24 nie brakuje prostych i klasycznych komód, jak i również tych w stylu  industrialnym, skandynawskim, rustykalnym, czy nowoczesnym. Komody dostępne są przy tym w różnych wersjach kolorystycznych i zdobniczych – część z nich została wzbogacona elementami ze szkła lub innych modnych i szytych na miarę współczesności meblowych dodatków.

Zaloguj

Megamenu

Lista ulubionych0

Masz

Wkrótce pojawią się nowe produkty