Komody z szufladami

Produkty w promocji

Cena

318,00 zł - 1 192,00 zł

Szerokość

50 - 154

Wysokość

46 - 116

Głębokość

38 - 49

Kolor

Styl

Inne funkcje

Szczególnie ważną rolę wśród znajdujących się w każdym domu mebli zajmują te, które przeznaczone są do przechowywania. Niezwykle istotne jest odpowiednie ułożenie wszystkich posiadanych rzeczy, ubrań, dokumentów i innych przedmiotów w sposób zorganizowany. Z pomocą przychodzą tutaj praktyczne komody z szufladami. Pojemne meble o odpowiednich wymiarach sprawią, że codzienne funkcjonowanie będzie zdecydowanie łatwiejsze. 

Komoda z szufladami może stanąć w sypialni, salonie czy garderobie, ale nie tylko. Istnieje wiele miejsc, w których zdecydowanie się ona sprawdzi. Wygodne szuflady to miejsce, w którym umieścisz zalegające na półkach przedmioty. Będą one chronić Twoje rzeczy przed kurzeniem się i niszczeniem. Przechowywane w ten sposób drobiazgi będą w pełni bezpieczne, a Ty nie będziesz mieć problemów z ich znalezieniem. 

Dostępne w naszej ofercie komody z szufladami to szeroka gama wspaniałych produktów, które zachwycą Cię swoją funkcjonalnością. Dodatkiem jest tutaj niebanalny wygląd, który bez problemu dopasujesz do swojego wnętrza. Nie zapominajmy również o solidnych materiałach, z których są wykonane nasze meble. Codziennie dbamy o to, by do klientów trafiały wyłącznie wytrzymałe meble, gwarantujące wieloletnie użytkowanie. Sprawdź oferowane przez nas modele i przekonaj się, jak wspaniale mogą prezentować się porządne komody z szufladami!

Komody z szufladami - z czego wynika ich funkcjonalność?

Dlaczego komody z szufladami są synonimem komfortu? Ponieważ pozwalają na swobodne wysunięcie danej szuflady oraz spojrzenie na całą jej zawartość. Dzięki temu szukanie określonej rzeczy jest dużo szybsze i łatwiejsze. Sunące po prowadnicy szuflady sprawiają, że wyciąganie ubrań nie powoduje żadnych trudności. Wystarczy pociągnąć lekko uchwyt, by naszym oczom ukazała się cała zawartość danej szuflady. 

Kolejnym ważnym aspektem gwarantowanym przez komody z szufladami jest fakt, że dzięki nim dużo łatwiej jest posegregować posiadane rzeczy. Jeśli zdecydujemy się umieścić w komodzie ubrania, to każda z szuflad może być przeznaczona do innego rodzaju garderoby. Dzięki temu możemy zachować porządek i uniknąć problemów związanych z szukaniem ulubionej koszulki. 

Jak wybrać komodę z szufladami?

Wybór idealnej komody z szufladami to nie lada wyzwanie! Sprawę jednak znacznie ułatwia szeroka oferta zawierająca wiele zróżnicowanych produktów. Istnieje kilka najważniejszych kryteriów, na które należy zwrócić uwagę podczas podejmowania decyzji. Kluczową kwestią jest oczywiście wielkość komody z szufladami. Duże znaczenie będzie miała tutaj ilość dostępnych szuflad, ich wysokość oraz głębokość. Warto więc przemyśleć, co znajdzie się w szufladzie - z pewnością pomoże to w wyborze idealnego modelu.

Kolejnym ważnym aspektem jest design komody z szufladami. Nie chcemy przecież, aby mebel wyróżniał się na tle innych elementów wyposażenia danego mieszkania. Warto więc dopasować komodę do panującej w danym pomieszczeniu kolorystyki oraz estetyki. Nasza bogata oferta obejmuje wiele modeli: od tych najbardziej nowoczesnych, przez wpisujące się w stylistykę skandynawską po klasyczne opcje, które sprawdzą się w stylu retro. 

Gdzie sprawdzą się komody z szufladami? 

Wyposażone w komody z szufladami sprawdzą się wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba przechowywania różnorodnych przedmiotów w zorganizowany sposób. Może to być sypialnia, garderoba, przedpokój, a nawet kuchnia czy salon. Nie ma w tej kwestii żadnych ograniczeń. Wystarczy dopasować wygląd mebla, by razem z resztą wyposażenia danego pomieszczenia tworzył on harmonijną całość. Komody z szufladami to meble, które rewelacyjnie dopełnią również recepcję, gabinet czy biuro. Przechowywanie dokumentów oraz różnorodnych artykułów biurowych w wygodnych szufladach będzie dużo wygodniejsze.

Komody z szufladami - popularne warianty 

Każdy rodzaj mebla występuje w wielu wariantach, wśród których znajdują się również te, które cieszą się największym uznaniem wśród klientów. Z pewnością wymienić należy tutaj następujące opcje: 

  • Komody z szufladami do sypialni - idealnie komponują się z meblami znajdującymi się w pomieszczeniach przeznaczonych do relaksu i nocnego odpoczynku. Przechowywuje się w nich zwykle ubrania, bieliznę i rzeczy codziennego użytku. 
  • Komody z szufladami białe - jasne odcienie mebli należą obecnie do najmodniejszych barw. Nic dziwnego - dają wiele możliwości w zakresie spójnej aranżacji wnętrza. 
  • Komody z szufladami drewnianeklasyczne komody wykonane z drewna od zawsze cieszą się dużą popularnością. Są niezwykle mocne i wytrzymałe, co sprawia, że są w stanie przetrwać wiele lat. 
  • Wąskie komody z szufladami - mniejsze komody, które idealnie wpasowują się w przypadku małych pomieszczeń, gdzie każdy skrawek powierzchni jest na wagę złota. Zwykle są one nieco wyższe, tworząc charakterystyczny, lecz bardzo pojemny słupek.
  • Duże komody z szufladami - komody o większych gabarytach, które przeznaczone są do zadań specjalnych. Dzięki wyjątkowo pojemnym szufladom są w stanie pomieścić i uporządkować dużą ilość posiadanych przez nas rzeczy. 

Zaloguj

Megamenu

Lista ulubionych0

Masz

Wkrótce pojawią się nowe produkty