Toppery - materace nawierzchniowe

Produkty w promocji

Brak dostępnych filtrów

Cena

122,00 zł - 2 085,00 zł

Długość

200 - 200

Szerokość

80 - 200

Wysokość

3 - 9

Topper na łóżko - poznaj korzyści materacy nawierzchniowych

Toppery na materac to wielofunkcyjne nakładki, które poprawiają komfort snu oraz chronią główny podkład przed zabrudzeniami i zniszczeniem. Nakładki na łóżko mają zazwyczaj kilka centymetrów grubości i są dostępne w różnych wariantach wypełnień. W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór topperów przeznaczonych do materacy o różnych poziomach twardości.

Materac topper — zastosowanie

Wysokiej jakości nakładki na materace to akcesoria, które mogą całkowicie odmienić jakość nocnego wypoczynku. Jeżeli powierzchnia spania wydaje się być zbyt miękką, topper materacowy może utwardzić jej powierzchnię. Zamiast wymieniać nieco wysłużony materac lub pozbywać się nowego łóżka, które okazało się niewygodne, lepiej zainwestować w odpowiednio dobraną nakładkę. Oferowane przez nas akcesoria mogą być stosowane na kanapę, narożnik, a nawet łóżko kontynentalne.

Materace nawierzchniowe toppery w Meblostrada24

Toppery materace nawierzchniowe, które znajdą Państwo w naszym sklepie, są wykonywane z wysokiej jakości materiałów i posiadają wypełnienie w postaci nowoczesnej pianki poliuretanowej, lateksowej, termoelastycznej oraz wysokoelastycznej. W sytuacji gdy materac nawierzchniowy miękki nie będzie oczekiwanym rozwiązaniem, można u nas wybrać materac o sztywniejszym wypełnieniu. Oferujemy materace nawierzchniowe z matą kokosową o grubości 1,5 cm mające zastosowanie w materacach nawierzchniowych twardych. Toppery posiadające w składzie włókna kokosowe znajdują zastosowanie jako materac ortopedyczny nawierzchniowy i wykazują właściwości hipoalergiczne. Dla osób poszukujących wysokiego poziomu komfortu doskonałym rozwiązaniem będzie materac nawierzchniowy termoelastyczny. Topper memory zawiera specjalny wkład z pianki poliuretanowej - lateksowej, która pod wypływem ciepła użytkownika dopasowuje się do jego sylwetki, co wpływa na jakość snu. Specjalne wypełnienia jakie posiadają toppery na materac sprawiają, że nasze nakładki nie tylko gwarantują doskonały wypoczynek, ale także wyrównają ewentualne nierówności powierzchni spania. Materace nawierzchniowe na kanapę rozwiązują problem różnego poziomu miękkości pomiędzy stronami powierzchni spania jak również niwelują uciążliwości wynikające z pikowania i wykonanych przeszyć dekoracyjnych sof. Materace wyrównujące cieszą się stałym, dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Szczególnie często wykorzystywane są materace nawierzchniowe na kanapę jak również na narożniki typu L oraz U.

Powierzchnie wielkości

Oferujemy materace nawierzchniowe we wszystkich możliwych wymiarach powierzchni spania. Do najbardziej popularnych należą toppery 140x200 cm oraz toppery 160x200 cm. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się również toppery 120x200 cm, które znajdują zastosowanie również jako materace wyrównujące.

·        Toppery 80x200 cm

·        Toppery 90x200 cm

·        Toppery 100x200 cm

·        Toppery 120x200 cm

·        Toppery 140x200 cm

·        Toppery 160x200 cm

·        Toppery 180x200 cm

·        Toppery 200x200 cm

W sklepie Meblostrada24 możliwe jest również zamówienie materacy nawierzchniowych twardych i miękkich o dowolnej konfiguracji i niestandardowej wielkości powierzchni spania. Starając się w jak najwyższym stopniu spełnić Państwa oczekiwania materace nawierzchniowe oferujemy, z szybkimi terminami realizacji.

Materace nawierzchniowe topper z pianki – zalety topperów

Asortyment naszego sklepu obejmuje szeroki wybór topperów na łóżko z piankowym i wysokoelastycznym wypełnieniem. Szczególnie dużą popularnością cieszą się toppery na materac z pianki termoelastycznej, która jest materiałem oddychającym i przyjemnym w dotyku. Wyjątkowa struktura sprawia, że pianka dopasowuje się do anatomicznych kształtów ciała i zapewnia optymalne podparcie kręgosłupa. Równie dobrym wyborem jest materac nawierzchniowy lateksowy wyprodukowany z dodatkiem naturalnego mleczka kauczukowego. Materiał ma porowatą strukturę, co sprawia, że nie absorbuje wilgoci. Podobnie jak pianka termoelastyczna powraca do naturalnego kształtu i nie ulega deformacjom.

Topper materac nawierzchniowy — dla kogo?

Ochraniacze na materac są chętnie wybierane przez rodziny z małymi dziećmi, właścicieli zwierząt domowych oraz alergików poszukujących topperów mających właściwości hipoalergiczne . Materiały, z których zostały wykonane, są trwałe i bezpieczne w użytkowaniu. Produkty są łatwe do utrzymania w czystości i skutecznie chronią podkład przed przedostawaniem się wilgoci, brudu i kurzu. Materac nawierzchniowy termoelastyczny oraz nawierzchniowy piankowy dopasowują się do ciała (topper memory) i pomagają w utrzymaniu anatomicznych krzywizn kręgosłupa, dlatego będą odpowiednim wyborem dla osób zmagających się z uporczywymi bólami pleców. Materac ortopedyczny nawierzchniowy o wyższym poziomie twardości zapewni ulgę i zwiększy wygodę nocnego i dziennego odpoczynku.

Materace nawierzchniowe praktyczny topper podróżny

Nakładki nawierzchniowe są na tyle cienkie i lekkie, że mogą pełnić rolę podróżnego "łóżka". Nałożone na materac hotelowy pozwolą uzyskać optymalny poziom twardości i uniknąć bezpośredniego kontaktu z obcym podkładem. Takie ochraniacze sprawdzą się również w czasie kempingu czy biwakowania — spanie w śpiworze jest dość niewygodne i może obniżyć jakość snu. Wybierając nasze toppery na materace zapewniają sobie Państwo regenerujący sen niezależnie od miejsca, w którym aktualnie przebywają. Materace nawierzchniowe praktyczny topper podróżny to zdecydowanie dobre rozwiązanie dla rodzin z dziećmi.

Toppery materac - najwyższa jakość snu

Wybierając topper na materac, należy wziąć pod uwagę nie tylko materiał, z którego został wykonany, ale też grubość oraz stopień twardości. Asortyment naszego sklepu obejmuje akcesoria dedykowane do różnych typów materacy, w tym: miękkich H1, średnich H2 oraz średnio twardych H3. Poniżej przedstawiamy praktyczne wskazówki, które powinien spełniać wygodny topper:

·        Materac jest zbyt miękki lub posiada nierówności

W takim przypadku najlepszym wyborem będzie niski topper na materac o grubości nieprzekraczającej 4 cm i podwyższonej gęstości. Tego typu topper materacowy jest wystarczająco twardy, dzięki czemu użytkownik nie będzie "zapadał się" na łóżku. To także dobry wybór dla osób o większej masie ciała, które mają problem ze znalezieniem materaca o odpowiedniej twardości.

·        Materac jest zbyt sztywny i twardy

Jeżeli łóżko jest wyjątkowo niekomfortowe i można odnieść wrażenie, że leży się na podłodze a nie materacu, najlepiej zdecydować się na grubszy materac nawierzchniowy miękki. Wysokość jaką powinien mieć wygodny topper piankowy, położony na twardy materac powinna wynosić co najmniej 6 cm. Taka grubość sprawi, że nocny wypoczynek będzie w pełni komfortowy.

·        Nierówności na materacu

Wysłużone materace, szczególnie bonelowe nie muszą być utylizowane. Jeżeli łóżko jest w dobrym stanie, a jedynym problemem są nierówności powierzchniowe, najlepiej wybrać topper materacowy o grubości około 6 cm. Taki model jest uznawany za uniwersalny i sprawdzi się zarówno na kanapach, jak i wersalkach czy narożnikach.

Toppery na materac - użytkownie i pielęgnacja.

Odpowiednio dobrany topper materacowy jest gwarancją błogiego i zdrowego odpoczynku. Zalety topperów są zatem nie do przecenienia. Właściwie wybrany topper na łóżko bezpośrednio wpływa na poziom satysfakcji użytkownika a zastosowane w nim pianki lub maty kokosowe wpływają na przewiewność całego zestawu. Pielęgnując materac nawierzchniowy lateksowy, materac nawierzchniowy ortopedyczny, materace wyrównujące czy jakiekolwiek inne toppery na materac należy pamiętać o cyklicznej zmianie strony powierzchni spania. Aby zachować korzyści materacy nawierzchniowych co kilka miesięcy należy zmieniać nie tylko powierzchnię użytkową toppera ale również kierunek spania. Zdejmowany pokrowiec materaca może być prany w domowych pralkach automatycznych co pozwala na zachowanie pełnej higieny zestawu.

 Topper najwyższa jakość snu!

Znasz już korzyści materacy nawierzchniowych. Wiesz już jak dobrać odpowiedni materac topper, dzięki któremu obudzisz się rano nie tylko wyspany ale przede wszystkim wypoczęty i pełny wigoru. Odpowiednia konfiguracja materaca głównego oraz nakładki poprawia krążenie krwi w organizmie, zapewniając odpowiednie wsparcie całej sylwetki użytkownika. Dzięki właściwościom ortopedycznym topperów dostępnych w sklepie Meblostrada24 będziesz mógł przespać spokojnie całą noc, bez dokuczających bólów pleców i powracających skurczów kończyn.

 

Zaloguj

Megamenu

Lista ulubionych0

Masz

Wkrótce pojawią się nowe produkty