Sofy modułowe

Produkty w promocji

Brak dostępnych filtrów

Cena

1 629,00 zł - 6 021,00 zł

Szerokość

169 - 288

Głębokość

93 - 120

Wysokość

78 - 91

Powierzchnia spania

Funkcja spania

Pojemnik na pościel

Wysuwane siedzisko

Przesuwane oparcie

Regulowane zagłówki

Styl

Wykonanie

Jedną z najbardziej cenionych właściwości mebli jest ich funkcjonalność. Dzięki odpowiedniej konstrukcji mebel staje się idealnym elementem wyposażenia, który zupełnie nie zaburza przestrzeni naszego mieszkania, lecz sprawia, że staje się ono komfortowe. Właśnie do takich praktycznych mebli zaliczają się sofy modułowe

Jako specjaliści w dziedzinie wygodnych mebli doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest, by mebel dawał wiele możliwości w zakresie jego ustawienia. Sofy modułowe zostały zaprojektowane z myślą o osobach, które uwielbiają zmieniać przestrzeń, w której mieszkają. Jeśli zatem szybko nudzisz się aranżacją swojego wnętrza, koniecznie zainwestuj w funkcjonalną sofę modułową.

Jesteśmy przekonani, że ten ustawny mebel szybko zdobędzie Twoje uznanie. Tym bardziej, że nasza oferta składa się z modeli gwarantujących wysoką jakość oraz wytrzymałość. Porządne materiały oraz solidne wykonanie sof modułowych powoduje, że jest to inwestycja na długie lata. Wystarczy, że znajdziesz rozmiar, design i kolor tapicerki, który spełnia wszelkie Twoje oczekiwania, a my zadbamy o to, byś szybko cieszył się swoim nowym meblem. 

Czym są sofy modułowe?

Jak sama nazwa wskazuje, sofy modułowe składają się z modułów, które możemy zestawiać według własnego uznania. Kryteriami decydującymi o ustawieniu konkretnych części mogą tu być zarówno wygoda, jak i ciekawy wygląd mebla. Aby zmienić wygląd oraz nadać sofie nieco innych właściwości, wystarczy przestawić wybrany moduł w inne miejsce, dołączając je do głównej części mebla. Sofy modułowe najczęściej wyróżniają się prostą konstrukcją i designem, co świetnie łączy się z aspektem ich funkcjonalności. 

Jest to mebel, który świetnie sprawdzi się w każdym salonie. Będzie stanowił tam strefę relaksu, rozrywki i spotkań w gronie rodziny czy znajomych. Oferowane przez sofy modułowe możliwości sprawiają, że są one doskonałym wyborem w przypadku użytkowania przez większą ilość osób. Inwestując w taki rodzaj sofy, możesz mieć pewność, że będziesz zadowolony z tego, jak wiele perspektyw on stwarza. Koniecznie odmień swoje wnętrze za pomocą sofy modułowej

Sofy modułowe - jeden mebel, wiele możliwości

Dostosowywanie przestrzeni, w której mieszkamy do naszych potrzeb, stanowi obecnie świetny trend. Dzięki temu życie staje się dużo łatwiejsze, a wnętrze nie tylko wspaniale się prezentuje, ale również gwarantuje nam maksimum komfortu. Sofy modułowe są tego idealnym przykładem. Dzięki poszczególnym częściom, z których składa się sofa modułowa, możemy ją ustawiać w wielu różnych konfiguracjach. W razie potrzeby wszystkie jej części mogą zostać rozstawione i stanowić odrębne meble do siedzenia, przypominające fotele. Jeśli natomiast potrzebujemy jednego dużego mebla - nic nie stoi na przeszkodzie, by zestawić ze sobą wszystkie moduły. 

Sofy modułowe mogą składać się z części zawierających oparcia, a także takich przypominających pufy. Dzięki temu możemy ustawić część bez oparcia tuż przed taką posiadającą oparcie. W ten sposób uzyskamy idealne miejsce do przyjęcia pozycji półleżącej, w której będziemy mogli wygodnie oglądać film, czytać, czy korzystać z laptopa. Takie sofy występują w wielu różnych wersjach - zwykłych, jak i takich, które pełnią funkcję narożnika. Ciekawą opcją są również modele, które umożliwiają siedzenie po dwóch stronach mebla, kiedy z jednego oparcia mogą korzystać dwie osoby jednocześnie. Wtedy sofa modułowa jest rewelacyjnym meblem, który możemy ustawić w centrum poczekalni lub strefie wypoczynku w biurze.

Sofy modułowe z funkcją spania

Sofa modułowa pozwalająca na wypoczynek dzienny oraz nocny, komfortowy sen? W naszym sklepie Meblostrada24 takie rozwiązanie jest jak najbardziej możliwe. Niektóre sofy modułowe swoją budową umożliwiają takie rozstawienie mebla, które pozwala na odpoczynek również w nocy, kiedy istotna jest jak największa wygoda. Wtedy nie musimy martwić się o niewielką ilość miejsca, które posiadamy do dyspozycji w danym pomieszczeniu. Sofa będzie zarówno meblem do dziennego relaksu, jak i łóżkiem. Nie będzie już problemem podjęcie decyzji na temat tego, który element wyposażenia warto wybrać do danego wnętrza.  

W jakich wnętrzach sprawdzą się sofy modułowe?

Sofy modułowe to rozwiązanie, które będzie świetnym wyborem w przypadku niemal każdej przestrzeni. Dzięki możliwości rozstawiania poszczególnych modułów możemy ją wstawić zarówno do mniejszego, jak i większego pomieszczenia, dostosowując konkretną konfigurację do ilości posiadanego miejsca. Jest to mebel, który może znaleźć się w salonie, gabinecie, poczekalni, a także w restauracji czy biurze - w każdej przestrzeni wymagającej odpowiedniej funkcjonalności. 

Sofy modułowe dostępne są w wielu różnych wariantach zróżnicowanych pod względem ich wyglądu - stylu oraz wersji kolorystycznej. Rewelacyjnie wpasują się w każde wnętrze urządzone w stylu nowoczesnym. Ich prosty, często minimalistyczny design sprawia, że są one uniwersalne. Możemy zatem się spodziewać, że po wybraniu odpowiedniej tapicerki nasza sofa modułowa będzie stanowiła spójną całość z każdym wnętrzem.

Zaloguj

Megamenu

Lista ulubionych0

Masz

Wkrótce pojawią się nowe produkty