Biurka dziecięce

Produkty w promocji

Brak dostępnych filtrów

Cena

359,00 zł - 1 069,00 zł

Szerokość

96 - 150

Głębokość

50 - 97

Wysokość

74 - 97

Kolor

Typ mebla

Blat

Styl

Przy biurku spędzają coraz więcej czasu nie tylko dorośli, ale także dzieci. Kącik do nauki jest bardzo ważnym elementem pokoju dziecięcego i nie może zabraknąć w nim biurka. Przy blacie nasze pociechy odrabiają lekcję, rysują, malują lub tworzą inne kreatywne rzeczy. Biuro nie tylko do nauki służy. Na nim także ustawiamy komputer, który szczególnie teraz jest niezbędnym elementem do nauki. Jednak ze względu na spędzaną ilość czasu, biurko dziecięce musi być wygodne, funkcjonalne i ergonomiczne. Dzięki temu zapewnia komfort użytkowania. 

W sklepie Meblostrada24 znajdziesz szeroką ofertę biurek dziecięcych z różnymi nadstawkami, półkami, szufladami i innymi dodatkami. Wszystko po to, żeby zapewnić maksymalny komfort użytkowania również tym najmłodszym. 

Najlepsze biurka dziecięce

Wybór biurka dziecięcego nie jest prostym zadaniem, głównie ze względu na to, że dziecko cały czas rośnie. To oznacza, że jego potrzeby się zmieniają. Dlatego warto wybrać biurko, które będzie dopasowane zarówno do potrzeb kilkulatka, jak i nastolatka. Dzięki temu możemy kupić praktyczny mebel, który posłuży naszemu dziecku przez lata. Biurka dziecięce dostosowane do różnych etapów rozwoju są funkcjonalne i pozwalają między innymi na regulację. Dzięki temu możemy dopasować biurko do wzrostu dziecka, zamiast wymieniać je co roku. 

W przypadku małych dzieci możemy pozwolić sobie na kupno biurka na wyrost. W ciągu pierwszych kilku lat dzieci rosną najszybciej, więc większe biurko dziecięce zaraz okaże się w sam raz. Wybierając biurko dla dziecka, warto postawić na modele, które posiadają nie tylko regulację nóżek, ale także blatu. Idealne biurko pozwoli na komfortowe odrabianie lekcji i wyzwoli kreatywność dziecka. 

Dziecięce biurka ergonomiczne 

Profilaktyka dla zdrowego kręgosłupa jest bardzo ważna, szczególnie w fazie wzrostu. Dlatego warto wybierać biurka dziecięce, które można dopasować do otoczenia i potrzeb dziecka. Zwłaszcza że przy biurku dziecko spędza dużą część czasu wolnego. Biurka ergonomiczne pozwalają na regulację kilku elementów. Regulacji najczęściej podlega wysokość biurka dziecięcego oraz kąt nachylenia blatu. Dzięki odpowiedniemu ustawieniu możemy wpłynąć na właściwą postawę dziecka, ułożenia rąk i kręgosłupa. Co więcej, biurka ergonomiczne są niezwykle wygodne i pozwalają na komfortową pracę, nawet przez dłuższy czas. 

W zależności od modelu biurka ergonomiczne posiadają także dodatkową przestrzeń na przybory do pisania, czy książki. Boczne przedziałki pozwalają na zachowanie porządku, natomiast szuflady i skrytka pod blatem zapewniają dodatkowe miejsce na różne przedmioty. Tego rodzaju biurka dziecięce sprawdzą się zarówno w pokoju najmłodszych domowników, jak i tych starszych. Biurka ergonomiczne oraz inne modele znajdziesz w naszym sklepie internetowym meblostrada24.pl. 

Biurka dla dzieci i młodzieży 

W Meblostrada24 oferujemy nie tylko biurka dla najmłodszych domowników, ale także dla młodzieży. W tym drugim przypadku nierzadko liczy się nie tylko funkcjonalność mebla, ale także estetyka. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór biurek dziecięcych oraz młodzieżowych. Wszystkie biurka wykonane są materiałów najwyższej jakości, a projekty wykazują się największą dbałością o każdy szczegół. Oprócz praktycznych biurek ergonomicznych, w pokoju dziecięcym i młodzieżowym sprawdzą się także biurka z dodatkowymi półkami, szufladami, czy nadstawkami. 

Biurka uzupełnione o szuflady czy półki, to funkcjonalne rozwiązanie. Zapewniają dodatkowe miejsce na książki lub inne przedmioty. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy z łatwością stworzyć w pokoju dziecięcym kąt do nauki, a w przypadku młodszych dzieci miejsce do rozwoju i czynności kreatywnych. W naszym asortymencie znajdziesz biurka dziecięce w różnej kolorystyce, dopasowane zarówno do chłopców, jak i dziewczynek. 

Jak wybrać biurko dla dziecka? 

Podstawowym kryterium przy wyborze biurka dziecięcego jest wysokość mebla. Biurko nie może być ani za niskie, ani za wysokie. Dlatego dobrym rozwiązaniem są biurka dziecięce z możliwością regulacji wysokości. W przypadku biurka stałego warto dobrać krzesło z regulacją. Dla nastolatków sprawdzą się już za to biurka bez regulacji, za to z dodatkowym miejscem na książki lub inne przedmioty. Minimalistyczne biurka z szufladą to dobra propozycja do każdego młodzieżowego pokoju. Mebel jest estetyczny, neutralny i nie ryzykujemy, że szybko się naszemu dziecku znudzi. 

Ważnym elementem są także szuflady i półki. Biurko wyposażone w dodatkowe elementy sprawdzi się w małych pokojach dziecięcych, w których istotny jest każdy centymetr. Wybierając biurko z szufladami, zapewnimy dziecku dodatkową przestrzeń na jego przedmioty. To bardzo ważne, żeby biurko dziecięce zapewniło dziecku także odpowiednią przestrzeń na blacie, wygodną pozycję siedzenia i swobodę ruchu. Szczególnie, że przy biurku dziecko spędza znaczną część dnia. W sklepie Meblostrada24 oferujemy szeroki wybór biurek dziecięcych, więc jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

Zaloguj

Megamenu

Lista ulubionych0

Masz

Wkrótce pojawią się nowe produkty