Materace antyalergiczne

Produkty w promocji

Brak dostępnych filtrów

Cena

122,00 zł - 5 048,00 zł

Długość

200 - 200

Szerokość

80 - 200

Wysokość

3 - 31

Wypełnienie materaca

Materac

Brak dostępnych filtrów

Sen jest kluczowym elementem naszego życia. Dzięki jego odpowiedniej ilości w ciągu doby nasz organizm ma szansę na regenerację. Na dobry sen wpływa wiele czynników, jednak tym najistotniejszym jest wygodny materac. Powinien zostać dopasowany do indywidualnych preferencji, a także potrzeb użytkownika. Kwestia miękkości materaca odgrywa tu znaczącą rolę – jednak nie aż tak istotną, jak jego antyalergiczność.

Dlaczego warto wybierać materace antyalergiczne?

Alergie stały się naszą codziennością – na obecną chwilę stanowią one najczęstszą chorobę cywilizacyjną. Życie z alergią potrafi być bardzo uciążliwe, dlatego w przestrzeni chorego powinny znaleźć się takie rzeczy, które ułatwią normalne funkcjonowanie. W tej kwestii warto wyposażyć swoją sypialnię w materace antyalergiczne, które pozwalają skutecznie zredukować ilość szkodliwych alergenów podczas snu. 

Myśląc o Państwa potrzebach, w ofercie sklepu Meblostrada24 znalazł się szeroki wybór wygodnych materacy antyalergicznych, które wykonane zostały z różnych materiałów i dostępne są w różnych rozmiarach. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć materace antyalergiczne jednoosobowe lub dwuosobowe o różnych stopniach miękkości, jak i również te przeznaczone do dziecięcej sypialni.

Z czego wykonane są materace antyalergiczne?

Kupując materac antyalergiczny, mogą Państwo ułatwić normalne funkcjonowanie sobie, a także swoich najbliższym. Materace dla alergików tworzone są z zupełnie innych materiałów niż tradycyjne materace do sypialni. Najczęściej wykonane są z dedykowanej alergikom pianki termoelastycznej lub też poliuretanowej, które idealne dopasowują się do kształtu ciała, jego ciężaru, a także położenia w trakcie snu. Dzięki temu można wygodnie i spokojnie przespać całą noc, bez uciążliwych objawów alergicznych. 

Materace antyalergiczne z naszego sklepu mogą być także wykonane z lateksu, który jest bardzo higienicznym materiałem niwelującym rozprzestrzenianie się roztoczy, grzybów i bakterii. Materiał nie jest jednak polecany dla osób uczulonych na lateks. W ofercie sklepu Meblostrada24 mogą Państwo znaleźć także materace antyalergiczne sprężynowe w wersji bonellowej lub kieszeniowej.

Materace antyalergiczne ze zdejmowanym pokrowcem

Samo kupno materaca antyalergicznego nie wystarczy, aby pozbyć się problemu szkodliwych roztoczy, grzybów i bakterii ze swojej sypialni. Dlatego w ofercie sklepu internetowego meblostrada24.pl można także znaleźć materace antyalergiczne ze zdejmowanym pokrowcem. Zdjęcie pokrowca jest wygodne i praktyczne – wystarczy do tego użyć suwaka zamka błyskawicznego znajdującego się z boku zewnętrznej powłoki materaca. Dzięki temu bezpiecznie i bez trudu będą mogli Państwo wyprać pokrowiec materaca i dokładnie oczyścić go ze szkodliwych roztoczy, grzybów oraz bakterii. Po dokładnym wyczyszczeniu i wysuszeniu pokrowca bez problemu można nałożyć go ponownie na materac i cieszyć się jego bezpieczną dla zdrowia czystością.

Materace antyalergiczne dla dzieci i dorosłych

Na meblostrada24.pl mogą Państwo znaleźć bardzo szeroki wybór materacy antyalergicznych. Można je wybierać nie tylko na podstawie dostępnego i bezpiecznego dla zdrowia materiału wypełniającego, lecz także rozmiaru i innych – typowych dla materacy – parametrów. 

Nasze materace antyalergiczne dostępne są w wersji pasującej na pojedyncze łóżko o różnych rozmiarach, a także głębokości stelaża, jak i również na typowo małżeńskie łoża – zarówno te mniejsze, jak i większe. Podczas wyboru odpowiedniego materaca antyalergicznego należy zwracać uwagę nie tylko na jego antyalergiczną funkcję, czy wygodę i rozmiar, lecz także na wysokość. Dlatego przed ostatecznym zakupem należy dokładnie zmierzyć głębokość stelaża – tak, aby kupiony materac nie okazał się zbyt wysoki.

Szeroki wybór materacy antyalergicznych na meblostrada24.pl

Nasze materace antyalergiczne dostępne są także w wersji dla dzieci i młodzieży. Odpowiedni materac można wybrać na podstawie parametrów udostępnionych każdorazowo na stronie danego modelu. Nasze materace antyalergiczne dostępne są w wersji lateksowej, sprężynowej, a także piankowej. Ten ostatni rodzaj dzieli się na piankę termoelastyczną, a także pianką poliuretanową, które cieszą się największą popularnością.

Wszystkie nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości, trwałych materiałów. Wszystko to po to, aby mogli Państwo ze spokojem odpoczywać w sypialni po ciężkim i męczącym dniu. Nieustannie staramy się poszerzać dostępną ofertę, dlatego warto sprawdzać co nowego mamy Państwu do zaoferowania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą materacy antyalergicznych i pozostałych elementów wyposażenia wnętrz.

Zaloguj

Megamenu

Lista ulubionych0

Masz

Wkrótce pojawią się nowe produkty