Szafy narożne

Produkty w promocji

Brak dostępnych filtrów

Cena

577,00 zł - 1 269,00 zł

Szerokość

71 - 95

Wysokość

187 - 195

Głębokość

71 - 95

Kolor

Styl

Inne funkcje

Szukasz pojemnej szafy, która pomieści wszystkie ubrania, buty i dodatki? Jeśli chodzi o pojemność, to szafy narożne nie mają sobie równych. Świetnie komponują się zarówno w dużych domach, jak i małych pomieszczeniach. Co więcej, w tych drugich pozwalają na zaoszczędzenie miejsca. W sklepie Meblostrada24 znajdziesz szeroki wybór szaf narożnych, o różnym wykończeniu i w różnych kolorach. Obiecujemy, że każdy znajdzie szafę idealną dla siebie

Największe zalety szaf narożnych 

Szafa narożna to funkcjonalny sposób na wykorzystanie kątów w mieszkaniu. Tradycyjne szafy na ogół są masywne i zajmują dużo miejsca. W dodatku mają ograniczone możliwości ustawienia, przez co niekoniecznie sprawdzają się w małych pomieszczeniach. Szafy narożne są dużo bardziej funkcjonalne, jeśli chodzi o zagospodarowanie przestrzeni. Dzięki temu możemy zaoszczędzić miejsce. Charakterystyczna budowa szaf narożnych pozwala także na wygodne użytkowanie. Ułożenie drzwi jest zaprojektowane tak, aby bezproblemowo można je było otwierać i przeglądać zawartość szafy. 

Szafy narożne można także połączyć z szafami wolnostojącymi w jeden ciąg. To ciekawe rozwiązanie do dużych domów lub mieszkań, które mają niezagospodarowaną przestrzeń. Szafa narożna sprawdzi się zarówno w pokoju sypialnym, dziennym, jak i garderobie. W zależności od potrzeb możemy wybrać kilka rodzajów szaf narożnych. Szafy narożne ze ściętymi frontami najlepiej sprawdzą się w pokoju dziecięcym. Dlaczego? Brak rantów powoduje, że dziecko nie ma się o co uderzyć. Z kolei szafy narożne w kształcie litery ‘L’ składają się z połączonych ze sobą dwóch modułów. To świetna propozycja do sypialni lub garderoby. Szafa narożna zewnętrzna przeznaczona jest do większych pomieszczeń lub może służyć za garderobę, jeśli nie masz na nią osobnego pomieszczenia. 

Duża różnorodność szaf narożnych wpływa na ich funkcjonalność. Z łatwością możemy dobrać model spełniający nasze wymagania i dopasowany do rozmiarów pokoju. Co więcej, szafy narożne pozwalają na optymalne zagospodarowanie przestrzeni. To szczególnie ważne, kiedy chcesz urządzić niewielki pokój lub niewymiarowe wnętrze. W sklepie Meblostrada24 znajdziesz szafy narożne skrojone na miarę Twoich potrzeb. 

Szafa narożna - mebel do każdego wnętrza 

Szafa narożna to mebel, który sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Idealnie wkomponuje się zarówno w eleganckie, minimalistyczne, jak i retro aranżacje. Co więcej, szafę narożną możemy ustawić w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. Szafy narożne to rozwiązanie do sypialni, salonu, garderoby, a także przedpokoju

Właściwie wybrana szafa narożna wpasowuje się w każde wnętrze. Pozwala na optymalne zagospodarowanie przestrzeni i mimo swojej wysokości, wcale nie przytłacza aranżacji pomieszczenia. Estetyka szaf narożnych jest nowoczesna, a przy tym uniwersalna. Dlatego sprawdzi się w każdym wnętrzu. W Meblostrada24 oferujemy szeroki wybór szaf narożnych do każdego pomieszczenia. 

Często wybieranym modelem są szafy narożne wykonane z laminatu, który imituje drewno. Wybór takiego materiału pozwala na uzyskanie oryginalnych kolorów, a cena nie jest wygórowana. Jednak to niejedyny model, na jaki możesz się zdecydować. Oryginalnym pomysłem są także szafy narożne drewniane oraz wykonane z innych surowców. 

Szafy narożne z lustrami - sposób na powiększenie pomieszczenia 

Szafy narożne są nie tylko funkcjonalne i praktyczne, ale także estetyczne. Jeżeli chcemy postawić na elegancki model, to warto wybrać szafę narożną z lustrami. Co ważne, lustra są nie tylko elementem ozdobno-dekoracyjnym, ale także użytkowym. Wybierając szafę narożną z lustrami, możemy stworzyć w pełni funkcjonalną garderobę. Lustra umieszczone na zewnętrznej części drzwi dodatkowo optycznie powiększają pomieszczenie. To świetny wybór do małych pomieszczeń, którym przyda się efekt iluzji optycznej. Dzięki szafie narożnej z lustrami pomieszczenie wydaje się bardziej przestronne. 

Do niewielkich pomieszczeń warto także rozważyć szafę narożną z przesuwanymi drzwiami. Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się w miejscach, w których moglibyśmy mieć problem z otwieraniem tradycyjnych drzwi. Wybór drzwi warto rozważyć już na etapie projektowania wnętrza. 

W sklepie internetowym meblostrada24.pl znajdziesz wiele modeli szaf narożnych. Każdy z nich jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i skierowany na potrzeby klientów. Szafy narożne dostępne w sklepie Meblostrada24 są funkcjonalne, praktyczne i estetyczne. Dzięki temu sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Szafę narożną możesz postawić zarówno w sypialni, salonie, garderobie, jak i przedpokoju. To rozwiązanie pozwoli Ci na zaoszczędzenie miejsca oraz maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Zaloguj

Megamenu

Lista ulubionych0

Masz

Wkrótce pojawią się nowe produkty