Materace 140x200

Produkty w promocji

Brak dostępnych filtrów

Cena

489,00 zł - 3 896,00 zł

Długość

200 - 200

Szerokość

140 - 140

Wysokość

12 - 34

Wypełnienie materaca

Materac

Brak dostępnych filtrów

W trakcie całego swojego życia łącznie możemy spędzić nawet kilka lat śpiąc. Ważne jest, aby spędzić ten czas komfortowo. Niskiej jakości sen oznacza przemęczenie, a także uczucie bycia niewyspanym i obolałym. Tylko jak sprawić, aby sen wiązał się z większym wypoczynkiem i komfortem? Odpowiedzią na te pytanie są wysokiej jakości, wygodne materace 140x200 z Meblostrada24.

Materace 140x200 to uniwersalny wybór dla jednej lub dwóch osób, zapewniający optymalną przestrzeń, zwłaszcza w przypadku małych i średnich sypialni. Materac i jego parametry mają zawsze ogromny wpływ na komfort spania i jakość wypoczynku, dlatego w naszym asortymencie znajdują się tylko materace najwyższej jakości.

Uniwersalne materace 140x200 do wielu zastosowań

Właściwie dobrany, wykonany z wysokiej jakości materiałów materac to podstawa każdej sypialni. Nie tylko osoby dorosłej, ale i dziecka. Materace 140x200 doskonale sprawdzą się w związku z tym również w pokojach młodzieżowych. Zresztą nie trzeba ich wykorzystywać tylko do tradycyjnych łóżek, ale mogą też okazać się strzałem w dziesiątkę w przypadku szerszych łóżek piętrowych czy niektórych półkotapczanów.

Szerokość 140 centymetrów jest bardzo często spotykana, w związku z tym możesz wybierać spośród ogromnej ilości ram łóżek, bądź też umieścić materac w ramie, którą już posiadasz, o ile jest to właśnie rama dostosowana do materacy 140x200.

Możliwości jest bardzo wiele i to jedynie od Ciebie zależy, w jaki sposób wykorzystasz zakupiony materac. Dbamy o dużą różnorodność oferowanych produktów, w związku z tym wśród naszego asortymentu znajdują się materace 140x200 o różnej wysokości, wypełnieniach i twardości. Każdy powinien być w stanie odnaleźć materac zgodny ze swoimi wymaganiami.

Ergonomiczne materace 140x200 dla wymagających

Odkształcające się, niskiej jakości materace, ze sprężynami wbijającymi się w plecy, a w konsekwencji sen będący bardziej karą niż odpoczynkiem? To koszmar, do którego nie trzeba wracać! Nic nie zastąpi dobrego snu – to między innymi od niego zależy samopoczucie, a na dłuższą metę także zdrowie. Ergonomiczne, precyzyjnie wykonane materace 140x200 to gwarancja komfortowego snu przez wiele lat.

Zastosowanie odpowiednich materiałów i nowoczesnych rozwiązań pozwala zapewnić maksymalną wygodę, a jednocześnie odporność na odkształcanie. Nie ma też mowy o przebijających się przez materiał sprężynach w przypadku modeli sprężynowych. W ofercie sklepu Meblostrada24 znajdziesz tylko starannie wyselekcjonowane materace 140x200 różnego typu, których punktami wspólnymi są nie tylko długość i szerokość, ale też wytrzymałość i wygoda.

Materace 140x200 o różnych parametrach

W nazwie „materace 140x200” parametr 140 odnosi się do szerokości, która wynosi 140 centymetrów, a 200 do długości - 200 centymetrów. To jednak nie jedyne parametry, na które należy zwracać uwagę przy doborze materaca.

Kluczowy jest także materiał wypełnienia, wysokość oraz twardość. Materiał wypełnienia wpłynie na takie kwestie, jak sprężystość, antyalergiczność czy łatwość czyszczenia materaca. Wśród najpopularniejszych typów materacy można wymienić materace piankowe, lateksowe oraz sprężynowe. To, który typ będzie najlepszy dla danej osoby, zależy od preferencji, specjalnych wymagań i możliwości finansowych.

Wysokość jest o tyle kluczowa, że zbyt wysoki materac może wystawać znacznie ponad ramę łóżka, zaś zbyt niski będzie oznaczał zbyt dużą przerwę między końcem materaca a ramą. Ważne jest więc, aby odpowiednio te dwa elementy do siebie dopasować.

Twardość materaca to również istotna kwestia, która wpłynie na odczucia z jego użytkowania. Idea twardego materaca może się źle kojarzyć, ale w praktyce współczesne materace o większej twardości są bardzo komfortowe, a przy tym zdrowe dla kręgosłupa. Materace bardziej miękkie również mają swoje zastosowania – są one przystosowane do mniejszego obciążenia, w związku z czym często wykorzystuje się je chociażby w pokojach dziecięcych.

Wiemy, jak ważne mogą być szczegóły podczas podejmowania tak ważnej decyzji zakupowej, jak ta dotycząca materaca. Materace 140x200 muszą być idealnie dopasowane do Twoich oczekiwań, aby zapewniły Ci optymalny komfort snu. W związku z tym w karcie produktu znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje, które pozwolą Ci podjąć odpowiednią decyzję.

Masz jakieś pytania odnośnie do naszej oferty? Chcesz dowiedzieć się więcej o którymś z oferowanych materacy? Nie wahaj się skontaktować z naszymi specjalistami, którzy szybko i fachowo odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania i udzielą profesjonalnej porady.

Zamów wygodny materac ze sklepu internetowego meblostrada24.pl i błyskawicznie popraw jakość swojego snu!

Zaloguj

Megamenu

Lista ulubionych0

Masz

Wkrótce pojawią się nowe produkty