Materace 90x200

Produkty w promocji

Brak dostępnych filtrów

Cena

299,00 zł - 2 629,00 zł

Długość

200 - 200

Szerokość

80 - 90

Wysokość

12 - 34

Wypełnienie materaca

Materac

Brak dostępnych filtrów

Sen stanowi kluczową część naszej egzystencji – szacuje się, że w perspektywie życia przeciętnego człowieka czynność ta zajmuje aż 1/3  jego część. Odpowiednia ilość snu (czyli książkowe 8 godzin) pozwala na regenerację ciała po wymagającym dniu. Często jednak nawet odpowiednio długi sen nie przynosi ukojenia dla naszego ciała. To dlatego, że istotna w tej czynności faza głębokiego snu została zakłócona przez zbyt późne położenie się, czy niewygodę łóżka lub materaca.

Największy wpływ na zdrowy i spokojny sen ma zatem poduszka oraz materac, na którym śpimy. Muszą być one odpowiedniej miękkości. Zbyt twarde będą przyczyniały się do wielogodzinnego wiercenia się i kłopotów z zaśnięciem. O ile wybór poduszki nie jest aż tak skomplikowany, o tyle wybór odpowiedniego materaca już tak.

Materace 90x200 – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Materac to podstawowy element łóżka. Zanim zdecydujesz się na konkretny rodzaj materaca, warto na samym początku jasno określić jego rozmiary. W tej kwestii niezwykle pomocna będzie znajomość rozmiarów stelaża łóżka, a także jego głębokości. Zbyt niska wysokość materaca nie będzie dobrze wyglądała w przypadku łóżka o głębokim stelażu – podobnie jak zbyt wysoki materac w łóżku o płytkim stelażu. Standardowe i pojedyncze łóżka dla dorosłych, dzieci oraz młodzieży z reguły potrzebują materace 90x200 cm – może jednak zdarzyć się, że materac nie będzie pasował na każde łóżko przeznaczone dla jednej osoby. Dokładna znajomość wymiarów łóżka jest zatem podstawą.

Jednoosobowe materace 90x200

Wybierając odpowiedni materac na łóżko, warto wziąć pod uwagę ten o wymiarach 90x200. Wbrew pozorom to właśnie jednoosobowe materace 90x200 cieszą się największą popularnością. I nic w tym dziwnego, skoro ich rozmiar jest uważany za optymalny dla pojedynczego i piętrowego łóżka lub półkotapczanów. Materac 90x200 z powodzeniem sprawdzi się w sypialni osoby dorosłej, dziecka, a także młodzieży.

Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego meblostrada24.pl materace 90x200 można wybierać na podstawie różnych parametrów. W zależności od Państwa potrzeb mogą być one miękkie, pół miękkie, twarde lub półtwarde. Wybór odpowiedniego poziomu miękkości materaca jest dość indywidualną sprawą, warto jednak mieć na uwadze, że w przypadku dziecięcych łóżek najlepiej sprawdzają się te miększe, a w przypadku osób ważących więcej niż 80 kg – twardsze.

Miękkość materaca nie jest jednak jedyną możliwą do wyboru opcją. Oferowane przez nas materace 90x200 dostępne są w różnych wysokościach – wysokość najcieńszych wynosi zaledwie 6 cm, a najgrubszych dochodzi nawet do 30 cm. Dzięki temu bez problemu można dopasować wysokość materaca do stelaża łóżka.

Dostępne rodzaje materacy 90x200 w sklepie Meblostrada24

Na meblostrada24.pl mogą Państwo znaleźć bardzo szeroki wybór różnych rodzajów materacy – zwłaszcza tych o wymiarach 90x200 cm. W ofercie sklepu dostępne są m.in.: materace kieszeniowe, rehabilitacyjne, bonellowe, termoelastyczne, nawierzchniowe oraz hybrydowe. Każdy zatem ma okazję do znalezienia odpowiedniego materaca 90x200 dostosowanego do swoich indywidualnych preferencji. Materace 90x200 dostępne są także z różną wersją wypełnienia – jak np.: piankowe, poliuretanowe czy lateksowe.

Na szczególną uwagę zasługują materace antyalergiczne, które ograniczają rozprzestrzenianie się szkodliwych roztoczy, grzybów i bakterii. Ten ostatni rodzaj materacy jest w szczególności polecany dla dzieci, u których nietrudno o wszelkiego rodzaju alergie i późniejsze reakcje uczuleniowe.

Materace 90x200 nie tylko do spania

Dostępne w ofercie naszego sklepu materace 90x200 sprawdzają się idealnie do różnych zadań. Mogą stanowić podstawowy materac na łóżku albo jego dodatkową wersję nawierzchniową na różne rodzaje łóżek. Dzięki temu mebel zyska poza funkcjonalnością także wygodę. Niewielka, ale jednocześnie wystarczająca powierzchnia wyższego materaca 90x200 może zostać wykorzystana także jako gotowe posłanie np. dla modnych w ostatnim czasie palet.

Oferta materacy 90x200 w sklepie internetowym meblostrada24.pl jest bardzo szeroka. Nieustannie staramy się zapewniać Państwu dostęp do najwyższej jakości produktów, dzięki którym będą mogli Państwo zadbać o najlepszy sen. Nasze materace 90x200 pochodzą od najlepszych producentów. Dzięki temu w ofercie dostępne są materace dla klientów z różnych grup wiekowych i o różnych potrzebach. Oferowane przez nas materace 90x200 z powodzeniem sprawdzą się także dla tych klientów, którzy z uwagi np. na problemy z kręgosłupem poszukują unikalnego pod wieloma parametrami materaca.

Zaloguj

Megamenu

Lista ulubionych0

Masz

Wkrótce pojawią się nowe produkty