Materace 200x200

Produkty w promocji

Brak dostępnych filtrów

Cena

1 048,00 zł - 5 699,00 zł

Długość

200 - 200

Szerokość

200 - 200

Wysokość

12 - 34

Wypełnienie materaca

Materac

Brak dostępnych filtrów

Relaksujący sen nie jest możliwy bez wygodnego łóżka z dopasowanym materacem. Najlepiej jeśli materac ten jest duży i charakteryzuje się idealną twardością dostosowaną do naszych preferencji. Tylko w ten sposób jest w stanie zapewnić nam nieprzerwany sen. Dzięki możliwości oddzielnego zakupu łóżka i materaca, jesteśmy w stanie zorganizować idealny mebel, który będzie doskonale wyglądał w sypialni, a jednocześnie zagwarantuje nam komfort w trakcie nocnego odpoczynku. 

Materace 200x200 to przede wszystkim wyjątkowo duża powierzchnia, dzięki której przyjmiesz najwygodniejszą dla Ciebie pozycję. Materac takiej wielkości umożliwia swobodne korzystanie z niego jednocześnie przez dwie osoby. Świetnie więc sprawdzi się w roli materaca na dużym łóżku małżeńskim. Nie oznacza to jednak, że materac 200x200 nie może być użytkowany wyłącznie przez jedną osobę - wręcz przeciwnie! Rewelacyjne sprawdzi się w przypadku osób, które uwielbiają mieć podczas snu dużą przestrzeń do dyspozycji.

Zaufaj naszym materacom 200x200 o wysokiej jakości, która zapewni Ci najlepszy sen. Rano wstaniesz całkowicie wypoczęty i zapomnisz o wszelkich dolegliwościach związanych z nieodpowiednio dobranym materacem. Nasza szeroka oferta zawiera dużą ilość różnorodnych modeli dopasowanych do każdego użytkownika bez względu na wiek. Nie pozwól, aby nieodpowiedni materac spowodował w przyszłości problemy ze zdrowiem. Zainwestuj w porządny materac i zadbaj tym samym o swój kręgosłup. Koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Materace 200x200 a zdrowy sen

Czy wiesz, jak jakość materaca wpływa na Twoje zdrowie? Codzienny kilkugodzinny sen w niewygodnej pozycji spowodowanej źle dobranym materacem może sprawić, że w przyszłości mocno odczujesz konsekwencje swojego wyboru. Odpowiedni materac 200x200 będzie gwarantował Ci utrzymanie podczas snu prawidłowej postawy ciała. 

Kluczowe jest przede wszystkim dawanie właściwego podparcia całemu układowi szkieletowemu, co przyczyni się do rozluźnienia mięśni i możliwości spokojnego wypoczynku całego ciała. Ważne jest również, aby materace 200x200 były elastyczne, co znacznie zredukuje możliwość doświadczenia dolegliwości bólowych. Przyjęcie właściwej pozycji podczas snu sprawi, że nie będziemy zmuszeni budzić się i zmieniać pozycji na bardziej komfortową. Zdrowy sen gwarantowany przez materace 200x200 będzie długi, spokojny i nieprzerwany, a my zdrowi, szczęśliwi i wypoczęci. 

Materace 200x200 - jaka twardość będzie najlepsza?

Głównym czynnikiem, który sprawia, że dany materac jest idealnym wyborem, jest jego twardość. Dzięki stworzonym oznaczeniom nie musimy już osobiście sprawdzać, czy dany materac spełni nasze oczekiwania pod względem twardości. Właściwy jej stopień określa się na podstawie wagi osoby, która ma korzystać z materaca.

  • Materace 200x200 H1 - miękkie materace, które przeznaczone są w szczególności dla drobnych osób o mniejszej wadze do 60 kg. Takie zestawienie sprawia, że ciało podczas snu nie zapada się i przyjmuje odpowiednią pozycję.
  • Materace 200x200 H2 - charakteryzują się nieco mniejszą miękkością niż materace H1. Według rekomendacji świetnie sprawdzają się w przypadku osób o wadze od 60 do 80 kg.
  • Materace 200x200 H3 - twardsze materace przeznaczone przede wszystkim dla osób, które mieszczą się w przedziale wagowym od ok. 80 do 100 kg.
  • Materace 200x200 H4 - twarde materace, które najbardziej docenią osoby o wadze powyżej 100 kg oraz takie, które po prostu preferują wysoki poziom twardości materaca.

Jakie wypełnienie materaca 200 x 200 wybrać?

Jedną z najważniejszych kwestii, mających wpływ na jakość materaca oraz dopasowanie do konkretnego użytkownika, jest jego wypełnienie. Jakie wypełnienia są najpopularniejsze w przypadku materaców 200x200?

  • Materac sprężynowy 200x200 - materace z nowoczesną technologią sprężyn zamkniętych pojedynczo w kieszonkach, czyli tzn. materace kieszeniowe to modele, które gwarantują doskonały komfort podczas snu. Zdecydowanie różnią się od znanych od dawna materaców z metalowymi sprężynami, które charakteryzowały się zbyt dużym sprężynowaniem i nie zapewniały takiej wygody.
  • Materac piankowy 200x200 - istnieją dwa rodzaje materaców piankowych. W przypadku pierwszych wypełnienie jest poliuretanowe, a w przypadku drugich termoelastyczne. Oba rodzaje zapewniają elastyczność, jednak materace termoelastyczne wygrywają w tej kwestii, ponieważ dopasowują swój kształt do ciała użytkownika pod wpływem temperatury.
  • Materac lateksowy 200x200 - doskonały wybór dla fanów idealnych rozwiązań, łączących wiele istotnych właściwości. Materace 200x200 lateksowe są bowiem elastyczne, wytrzymałe, a także odpowiednie dla alergików. Bez wątpienia sprawdzą się nawet w przypadku najbardziej wymagających klientów.

Zaloguj

Megamenu

Lista ulubionych0

Masz

Wkrótce pojawią się nowe produkty