Materace 180x200

Produkty w promocji

Brak dostępnych filtrów

Cena

599,00 zł - 4 875,00 zł

Długość

200 - 200

Szerokość

180 - 180

Wysokość

12 - 34

Wypełnienie materaca

Materac

Brak dostępnych filtrów

Wygodny materac to klucz do wartościowego wypoczynku. Kiedy jesteśmy wyspani, mamy więcej siły do działania, poprawia się nasza koncentracja i poziom zadowolenia. Dlatego wybór odpowiedniego materaca jest bardzo ważnym zadaniem. Źle dobrany materac pogarsza jakość naszego odpoczynku, może przełożyć się także na bóle kręgosłupa. A tego za wszelką cenę chcemy uniknąć. Materace 180x200 to wybór dla wszystkich osób, które cenią sobie swobodę i przestrzeń. Materac o powyższych wymiarach sprawdzi się zwłaszcza w sypialni dwuosobowej. Ale nie tylko. W sklepie Meblostrada24 znajdziesz szeroki wybór materacy 180x200 dopasowanych do Twoich potrzeb. 

Materace 180x200 - postaw na wygodę 

Wygoda to kluczowa kwestia przy wyborze materaca 180x200. Idealny materac powinien być wygodny, dopasowany do naszych potrzeb i zapewniać maksymalny komfort odpoczynku. Przyczynia się do tego twardość materacy, ale także ich wielkość. Materace 180x200 zapewniają wygodną przestrzeń do spania dla dwóch osób. Jednak taki wybór sprawdzi się także do jednoosobowej sypialni. Materac 180x200 to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie swobodę ruchu oraz potrzebują większej powierzchni do komfortowego wypoczynku. Materace 180x200 pozwalają na ułożenie się w wygodnej dla nas pozycji i nie musimy się przejmować, że zabraknie miejsca. 

Dobrze dobrany materac to podstawa zdrowego snu. Osoby, które borykają się z bólami pleców, głowy, czy złym samopoczuciem mogą nie zdawać sobie sprawy, że ich problemy wynikają ze źle dobranego materaca. Okazuje się, że nie jest to szczegół, a klucz do pełnowartościowego wypoczynku. Dlatego wybierając materace 180x200 postaw na wygodę. W Meblostrada24 znajdziesz szeroki wybór materacy o różnych rozmiarach, między innymi 180x200, które zapewnią Ci komfortowy sen. 

Materace 180x200 - idealny wybór do Twojej sypialni

Wybór idealnego materaca to nie tylko właściwy rozmiar. Materace 180x200 występują w różnych modelach, wypełnieniach i mają zróżnicowane stopnie twardości. I to właśnie na tych cechach musimy się skupić przy wyborze idealnego materaca. Wygodny materac oznacza dla każdego, co innego. Dla jednej osoby materac o parametrach H2 będzie za miękki, a dla innych za twardy. Przyjmuje się jednak pewne wytyczne, które pomagają ustalić, który materac będzie dla nas najbardziej odpowiedni. 

Twardość materaca dopasowuje się do wagi oraz indywidualnych preferencji. Materace 180x200, które znajdziesz w sklepie internetowym meblostrada24.pl występują w różnych wersjach, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Jak wybrać idealny materac do sypialni? Twardość materacy określa litera ‘H’ oraz liczby od 1 do 4. Materace 180x200 o twardości H1 to idealny wybór dla osób, których waga nie przekracza 60 kg. Z kolei materac H2 sprawdzi się u osób ważących do 80 kg. Stopień twardości H3 polecany jest osobom, które ważą do 100 kg, natomiast materace 180x200 o stopniu twardości H4 wytrzymują największe obciążenie. 

Komfortowy materac wpływa na jakość snu. Dlatego warto zaufać wskazówkom producenta dotyczącym twardości. Dzięki temu nasz materac będzie idealnie dopasowany do naszej wagi i kręgosłupa. Możesz być pewny, że już po kilku dniach snu na wygodnym materacu, jakość Twojego życia znacznie się poprawi. 

Materace 180x200 - jakie są rodzaje? 

Wielkość materacy to jedna rzecz, druga ich twardość, a trzecia wypełnienie i materiały, z których są zrobione. Materace 180x200 są dostępne z różnym wypełnieniem, a wybór jest naprawdę szeroki. Na co się zdecydować? To zależy. Bardzo częsty wyborem są materace lateksowe. Są one wyjątkowo elastyczne, dzięki czemu dopasowują się do kształtu ciała użytkownika. Materace lateksowe podpierają kręgosłup, jest więc to rozwiązanie dla osób, które borykają się bólami pleców. 

Równie popularnym wyborem są materace piankowe. Materace 180x200 wykonuje się z pianki poliuretanowej. Również dopasowują się do kształtów ciała, zapewniają wysoki komfort użytkowania i co ważne, są antyalergiczne. Nie gromadzą kurzu i innych zanieczyszczeń, dzięki czemu są świetnym rozwiązaniem dla osób z delikatną skórą. 

Trzecią opcją jest klasyka - czyli materace 180x200 sprężynowe, chociaż w nowoczesnej odsłonie. Materace sprężynowe są elastyczne i posiadają kilka stref twardości. Dzięki temu zapewniają wygodny i pełnowartościowy sen. Wybór idealnego materaca to czasochłonny proces. Ale nie warto się spieszyć. W końcu od niego będzie zależeć jakość naszego wypoczynku. W sklepie Meblostrada24 znajdziesz szeroki wybór materacy skrojonych na miarę swoich potrzeb.

Zaloguj

Megamenu

Lista ulubionych0

Masz

Wkrótce pojawią się nowe produkty