Łóżka 100x200

Produkty w promocji

Cena

2 303,00 zł - 3 978,00 zł

Szerokość

106 - 112

Długość

209 - 214

Wysokość

105 - 122

Materac

Powierzchnia spania

Topper

Styl

Pojemnik na pościel

Sen to najważniejsza czynność, na którą poświęcamy około 1/3 części całego życia. Warto zatem zadbać o idealne dopasowanie łóżka do sypialni, dzięki któremu będą Państwo budzić się rześcy, wypoczęci i pełni energii. Jeżeli chodzi o łóżko do niewielkiej sypialni dziecięcej, młodzieżowej lub też osoby dorosłej – to warto zwrócić uwagę na łóżka 100x200. To dlatego, że taki rozmiar powierzchni do spania będzie idealny dla jednej osoby, a przy tym sam mebel nie będzie zabierał cennej przestrzeni. Łóżka 100x200 są zatem szczególnie dobrym pomysłem do małych sypialni, które najczęściej znajdują się w mieszkaniu. Co więcej, łóżko o takiej powierzchni spania może zostać postawione także w pokoju gościnnym.

Łóżka 100x200 to wygoda i ogromny komfort snu

Łóżko to jeden z najstarszych wynalazków ludzkości. Pierwotne wersje tego mebla były mocno prymitywne, ponieważ składały się wyłącznie ze skór zwierząt oraz liści. Pierwowzór łóżka powstał dopiero w czasach starożytnego Egiptu – ówczesny mebel składał się z drewnianej platformy, znajdującej się kilka centymetrów nad podłogą.

Na szczęście czasy niewygodnych łóżek mamy już dawno za sobą. Dziś, każdy może pozwolić sobie na wygodne, eleganckie i stylowe łóżko, które sprosta nie tylko potrzebom, ale i również marzeniom. Jeżeli chodzi o wybór łóżek, to w sklepie internetowym meblostrada24.pl mają Państwo szeroki wybór tego rodzaju asortymentu – na szczególną uwagę zasługują jednak łóżka 100x200, które z uwagi na praktyczne rozmiary cieszą się dużym zainteresowaniem.

Pojedyncze łóżka 100x200 to funkcjonalne i wciąż popularne miejsce do snu

Wydawać by się mogło, że pojedyncze łóżko nie jest niczym ciekawym, jeżeli chodzi o aranżację wnętrza. Nic bardziej mylnego! Łóżka 100x200 to jedne z najpraktyczniejszych łóżek, jakie można wstawić do małego pokoju sypialnego lub gościnnego. Mebel nie zajmuje  dużo miejsca, jak podwójne łóżko. Postawiony przy ścianie pokoju nie będzie zatem ograniczał cennej przestrzeni. A jak wiadomo, w przypadku ciasnych mieszkań każdy centymetr jest na wagę złota.

W zależności od modelu pojedyncze łóżka 100x200 wyposażone są w dodatkowe miejsce na przechowywanie pościeli. Mogą posiadać pojemnik znajdujący się pod materacem, albo nowoczesne szuflady, które wygodnie i szybko można wysunąć. Z uwagi na funkcjonalność, to właśnie łóżka 100x200 z szufladami cieszą się szczególnym zainteresowaniem. To dlatego, że do szuflad mogą Państwo schować nie tylko pościel, ale i również jej zapasowy komplet, ubrania, lub dziecięce zabawki i inne przedmioty, które akurat nie są w użyciu.

Łóżka 100x200 – jak wybrać odpowiedni model do sypialni lub pokoju gościnnego?

Zdrowy i spokojny sen jest podstawą, dzięki której jesteśmy w stanie normalnie funkcjonować przez całą resztę doby. Odpowiednio dopasowane łóżkamateraca do wzrostu i wagi użytkownika powinny stanowić priorytet w sypialni każdego z nas. Wybór idealnego pod każdym względem łóżka nie jest jednak aż tak prosty jak mogłoby się wydawać – a kierowanie się w tej kwestii wyłącznie stylem aranżacyjnym mija się z przeznaczeniem mebla.

Wybierając idealne łóżko, w pierwszej kolejności warto zwrócić uwagę na jakość surowców, jakość wykonania, a także samą estetykę mebla. Gdy już znajdziesz swój sypialniany ideał, trzeba pomyśleć o wielkości łóżka. W przypadku jednoosobowej sypialni najlepszym rozwiązaniem są łóżka 100x200, które na meblostrada24.pl dostępne są w różnych stylach i nie tylko. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby połączyć ze sobą dwa pojedyncze łóżka 100x200 tworząc tym samym, szerokie i wygodne łóżko dla dwóch osób. 

Łóżka 100x200 – stylowe meble to podstawa sukcesu aranżacyjnego!

Jeżeli chodzi o styl, to pojedyncze łóżka 100x200 w sklepie Meblostrada24 nie mają sobie równych. Dostępne w ofercie sklepu łóżka 1002x200 mogą Państwo zakupić w stylu:

  • klasycznym,
  • nowoczesnym,
  • skandynawskim,
  • industrialnym,
  • rustykalnym,
  • prowansalskim,
  • angielskim,
  • new modern,
  • glamour i wielu, wielu innych.

Należy przy tym pamiętać, że oprócz stylu ważna jest także funkcjonalność. To właśnie dlatego nasze łóżka 100x200 dostępne są w różnych i praktycznych wersjach, a królują łóżka 100x200 z dodatkowym pojemnikiem na pościel, do którego można łatwo i bez problemu się dostać. Na szczególną uwagę zasługują także łóżka 100x200 z szufladą, do której oprócz pościeli można także schować ubrania, bieliznę, dziecięce zabawki i wiele innych rzeczy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu!

Zaloguj

Megamenu

Lista ulubionych0

Masz

Wkrótce pojawią się nowe produkty